25 February 2021 Thursday
`Sponsorlarımız da ve transferlerimiz de hazır`

"Sponsorlarımız da ve transferlerimiz de hazır"

Giresunspor'da Başkan Adaylarından Osman Çırak; kongre üyelerinin seçimde göreve kendilerine teveccüh göstermeleri halinde transferlerin de sponsorların da hazır olduğunu dile getirdi.

8 Ağustos'ta çoğunluğa bakılmaksızın yapılacak olan Olağanüstü Genel Kurul öncesinde adaylığını açıklayan eski Başkan Osman Çırak; "Ben ve ekibimde yer alan arkadaşlarımın tek amacı Giresunspor'un yıllardır süren şampiyonluk özlemine son vermek olacak. Göreve gelir gelmez Giresunspor'un kapalı olan transfer tahtasını açtıracağız. Dünya çapında bir marka takımımıza sponsor olacak. Ardından ön görüşme yaptığımız ve prensip anlaşmasına vardığımız futbolcuları şehre davet ederek resmi imza artıracağız. Kısacası sponsoru ve futbolcuları hazır olan Giresunspor yeni sezonda TFF 1. Ligde ses getiren bir takım olacaktır. Giresunspor'un değerli genel kurul üyeleri Cumartesi günü yapılacak kongrede bize teveccüh gösterirlerse herkesin övüneceği bir Giresunspor ortaya çıkartacağız" dedi


osman-çırakGiresunsporspor28başkan-adayı

Diğer haberler

Hüsamettin altı sene sonra

Hüsamettin altı sene sonra

12`den vurdu

12`den vurdu

Yorumlar

  • Ali Faik Köksal 07.08.2020 00:13

    Sayın Başkan, size ve ekibinize güveniyor ve mutlaka başarılı olacağınıza inanıyoruz. Bu zor gününde Giresunspor`a sahip çıktığınız için sizlere ayrıca minnettarız. İnşallah seçileceksiniz ve hepimizin değerlisi ve göz bebeği olan Giresunsporumuzu hep birlikte hak ettiği yerlere getireceğiz. Allah(C.C) yar ve yardımcımız olsun. Selam ve dua ile.

Yorum yaz

Captcha