12 August 2020 Wednesday
Sözeri`nin yerine geldi, uçuşa geçirdi

Sözeri'nin yerine geldi, uçuşa geçirdi

Giresunspor'ca ilk dört maçta bir puan alabilen Erkan Sözeri'nin yerine göreve gelen Hakan Kutlu takımını uçuşa geçirdi.

Göreve geldiğinde ‘Bana azıcık süre verin, sonrasında her şey çok güzel olacak’ diyen tecrübeli teknik adam yönetiminde ilk dört maçta dört puan alınmıştı. Son altı maçta ise haneye 14 puan yazdırıldı ve Hakan Kutlu yönetiminde müthiş bir hava yakalandı.   


hakan-kutluGiresunsporspor28Çotanaklarbursasporerkan-sözeri

Diğer haberler

Yorumlar

 • Mustafa Akdeniz 09.12.2019 14:17

  İlk bank Asya ligine Bursa`daki turnuvada şampiyonluk yaşadım keşke her hafta burada oynasak kesin şampiyon oluruz bizim zemin tarla şampiyonluğa oynayan takımın zemini böylemi olur inşallah şampiyon oluruz Tebrikler tüm camiaya her şeye rağmen Tebrikler GİRESUN SPOR

 • Kahraman 09.12.2019 13:42

  Hakan hocam sen takıma inandın biz sana inandık bu kadar geriden gelip play of olurmu neden olmasin. Takim daki isimler cok kaliteli duzgun futbolcular. Inşallah o sene bu senedir allah yardımcınız olsun..

 • isa ozer 09.12.2019 01:26

  hakan kutlu hocam sanirim giresunda tarih yazicak ole gorunuyor yurekten badarailar hocam adanmis hayatlarin tek ruhu girdsundpor

 • MKD 08.12.2019 19:45

  Hakan hoca ilk önce seni ve ekibini kutlarım. Bunun yanında lütfen bu yazdıklarımı bir oku . Takım maçı 3-0 yapmış sen 74 dakikadan sonra maçı veriyordun .Bu ne ciddiyetsizlik Alpay ve Ali yi maça alıyorsun maç tecrübeleri nedir bu gençlerin. Az daha maç gidiyordu ,gerçekten bu çocuklar harikalar yaratıyorsa baştan oynat bunları yoksa niye takımın senkronizasyonu nu bozuyorsun . Tamam bazıları yoruldu .Özgür var ,Murat var tecrübeleriyle bitirecekleri maçı zora soktun.Neyse futbol duygu işi değil ,matematik işi ,iyi formüle et takımı yeter . Haydi hayırlısı.

Yorum yaz

Captcha