18 February 2020 Tuesday
Sözeri gelip istifasını verecek

Sözeri gelip istifasını verecek

Giresunspor'da Erkan Sözeri dönemi bitmek üzere.

Sezon başında; “Hedeflerim büyük. Şampiyonluğa oynayacak bir takımda çalışmak istiyorum. Şampiyon olabilecek bir kadroyla çalışmak istiyorum ve buna da hakkım olduğuna inanıyorum. Bu doğrultuda eğer olursa Giresunspor, olmazsa şampiyonluğa oynayacak başka bir takım ile çalışacağım” açıklamasını yapan ve Sacit Ali Eren başkanlığındaki yönetim kuruluna her transferi yaptıran Erkan Sözeri yarın (Salı) şehre gelerek yönetime istifasını sunma kararı aldı.

Üçüncü kez geldiği Giresunspor’da bu sezon çok kritik bir grafik sergileyen Sözeri, 2-1 kaybedilen İstanbulspor müsabakasının ardından yaptığı açıklamada istifa edeceğinin sinyallerini verirken, bugün de artık takıma verecek bir kalmadığına inandığını dile getirdi. Sözeri, Başkan Sacit Ali Eren’den yönetim kurulu toplantısı yapmalarını isterken yönetimin kararını beklemeye başladığını ifade etti.

Sözeri Giresunspor ile enerji ve dokularının tutmadığını dile getirirken yeşil-beyazlı ekibimizden maddi ve manevi beklenti içerisinde olmadığını da sözlerine ekledi.


ErkanSözeriGiresunsporÇotanaklar

Diğer haberler

Yorumlar

 • Ekrem KAYACI Dün 12:28

  KAÇMAK KOLAY. YA GİRESUNSPOR NE OLACAK? TAKIMA DOLDURDU YAŞLI VE PAHALI FUTBOLCULARI. ŞAMPİYON OLAMAZSAK BUNLARIN PARASINI KİM ÖDEYECEK? BU TAKIM BU SENE KÜMEDE KALSA BİLE SENEYE BORÇTAN BATARIZ VE TAKIMIN KAPISINA KİLİT VURULUR. BEYEFENDİ AYRILMAK İSTİYORSA ALDIRDIĞI TÜM FUTBOLCULARIN PARASINI ÖDEYİP ÖYLE BIRAKMALIDIR.

 • engin Dün 10:10

  gider başka takımı play off a sokar..çünkü sorun hocada topçuda değil..sorun hedefine inanmayan, motivasyonu sağlamayan yönetimde. sahadaki topçunun aklı sahada değil..bunun sebeplerine bakılmalı.

 • MKD 16.09.2019 20:58

  Bak Erkan hoca size karşı hep saygılı oldum. Hep inancımı korudum.Siz vazgeciyorsunuz , dokum uyusmadi ,maddi manevi beklentim yok sözleri klasik hiçbir değeri olmayan beylik sözler .Siz vazgeçtiniz yani kafadan kaybettiniz. Vazgecenler hep kaybeder ,sıkıntıya gelip sabretmediniz ,inanın kizginligimdan değil kalpten söylüyorum siz bundan sonra hiçbir takımı şampiyon yapamazsınız çünkü sorumluluktan kaçarak mücadeleden vazgecenlerin kazanma şansı hiçbir zaman ol(a) maz! Yolunuz açık olsun.

 • Fatih 16.09.2019 20:00

  Gitmen doğru değil. Bu takımı sen ayağa kaldırırsın. Gitme.

Yorum yaz

Captcha