31 May 2020 Sunday
Sözeri;`Hatayspor`u tebrik etmek lazım`

Sözeri;"Hatayspor'u tebrik etmek lazım"

Giresunspor teknik direktörü Erkan Sözeri, Play-Off'a kalan Hatayspor'u tebrik etti.

Müsabaka bitiminde düzenlenen basın toplantısına Play-Off başarısından dolayı Hatayspor’u tebrik ederek başlayan Giresunspor Teknik Direktörü Erkan Sözeri, “Rakibimizin iddiası vardı, genel sonuçlara göre ama bundan sonra kalmadı. Play-Off oynayacak Hatayspor. Kendimize yakışır bir şekilde oynadığımızı düşünüyorum. Giresunspor’un prestijini sarsmadan, oyunu hiç bırakmadık 90 artıya kadar. 45 artıda duran toptan yediğimiz gol maalesef skoru belirledi. Buradan Hatayspor’a Play-Off’larda başarılar diliyorum. Her şey gönüllerince olsun, bu sene çok ciddi bir çıkış yakaladılar, onları tebrik etmek lazım. Gerçekten personelinden tutunda başkanına kadar tebrik etmek lazım. Hem kupada hem ligde iyi çıkış yakaladılar, dediğim gibi onlara da başarılar diliyorum. Oyuncularımı da kutluyorum gerçekten güzel mücadele ettiler, özellikle ikinci ayrıda oynadığımız oyundan keyif aldık” ifadelerini kullandı.

Anneler Günü nedeniyle de açıklamada bulunan Sözeri, “Şehit ve Gazilerimizin başta olmak üzere hayatta olan ve olmayan ki benim annem hayatta değil, bütün annelerimizin anneler günü kutlu olsun. Onları hiç incitmeyelim, onlara hep sahip çıkalım, onlar bizim için cennetin anahtarıdır. Tekrar anneler günü kutlu olsun” dedi.

Maçın hakemi hakkında da açıklamalarda bulunan Sözeri, “Maçın hakemlerine de değinecek olursam onları da kutluyorum. Ali Şansalan zaten genç bir hakem süper ligde maç yönetiyordu, onları da kutluyorum, trio olarak çok güzel bir maç yönettiler” dedi.


ErkanSözeriGiresunsporhatayspor

Diğer haberler

Giresunspor`un gülen yüzü

Giresunspor'un gülen yüzü

O`na çok iş düşecek

O'na çok iş düşecek

Yorumlar

  • Taraftar 14.05.2019 12:16

    Hocam seni tebrik etmek lazım geldin ve takımı kurtardın

Yorum yaz

Captcha