27 September 2020 Sunday
Son dakika: Giresunspor`da fatura bu isimlere kesildi

Son dakika: Giresunspor'da fatura bu isimlere kesildi

Giresunspor'da iki haftalık kötü gidişatın faturası takımdaki dört oyuncuya kesildi.

Yeşil-beyazlı yönetim performanslarından memnun olmadığı Muhammed Reis, Çağlar Birinci, Mehmet Taş ve Mahmut Boz’dan kendilerine kulüp bulmalarını istedi.

Yeşil-beyazlı ekipten yapılan yazılı açıklamada; “Yönetim kurulumuz Ümraniyespor maçının ardından yapmış olduğu toplantı sonucu, Teknik Direktörümüz Erkan Sözeri'nin de görüşlerini alarak performanslarından dolayı Çağlar Birinci, Muhammet Reis, Mehmet Taş ve Mahmut Boz'dan kendilerine kulüp bulmalarını istemiştir. Kamuoyuna duyurulur” denildi.


MahmutBozMehmetTaşMuhammedReisÇağlarBirinciGiresunspor

Diğer haberler

Sadi`den taraftara armağan

Sadi'den taraftara armağan

Galibiyet pozu

Galibiyet pozu

Bursa evde yine kaybetti

Bursa evde yine kaybetti

Yorumlar

 • nihayet 27.08.2019 11:13

  sonunda..emekliliklerine başka yerde devam etsinler.

 • Taraftar Dün 23:56

  Çağlar kaptan çok iyi bir hazırlık dönemi geçirmişti.Menemen maçında zaten oynamadı. Ümraniyespor macındaki mağlubiyetin ona kesilmesini anlayabilmek mümkün degil.Muhammet reis`e katılırım tamam ama çağlar ne alakadır?Hocayla Boyle giderse zaten 3-4 haftaya yollar ayrılır.Bi gidiyor bi geliyor ne de olsa..

 • Hamdi altun Dün 23:39

  Bence doğru karar. Hele hele tıraştan bir gol atan Muhammet reis takımın el freni olduğunu geçen senede söyledim Mahmut bozu bilemem diğerleri doğru karar ve takım üçüncü bölgede pas yapamıyor kanatlardan gelmeyi bilmiyorlar en önemlisi rakibe ilerde baskı ve pres Hocam neden yaptırmayı denemiyorsunuz pres ve baskı rakibe hataya zorlar top çalıp pozisyon bulursunuZ bence deneyin ne kaybedersiniz ki zatenöaçı kaybediyorsunuz bence deneyim Hocam bence faydasını görürsünüz.

 • Ali Dün 22:59

  Çok doğru bir karar.

 • Levent sinmez Dün 20:46

  Kardeşim sende bu sayfayi kapat gitsin yada yorum bölümünü kapat ayıptir hic bir yorumu gösterme iyide olsa kötude olsa yayinlamıyorsun şimdi bu yorumuda yayinlamazsin sayfayi kapatta sende bizlerde rahatlayalım artık

Yorum yaz

Captcha