24 Ocak 2019 Perşembe
`Son aşamada sayılırız`

"Son aşamada sayılırız"

Giresunspor Teknik Direktörü Metin Diyadin izlenecek transfer politikasının yol haritasını çizdiklerini vurgularken B planlarının da hazır olduğunu belirtti

Akın Çorap Giresunspor’un teknik direktörü Metin Diyadin, takıma yeni katılacak transferlere dair değerlendirmelerde bulunurken; “Bu konuda son aşamaya geldik diyebiliriz. Çünkü gündemimiz de yer alan isimleri yüzde 95 oranında belirledik” diye konuştu.

BUNDAN SONRASI…

Hedefe gidecek güçlü bir takım oluşturmak istediklerini aktaran Metin hoca; “Az evvele de söylediğim gibi kadromuza katacağımız oyuncuları büyük oranda belirledik. Bu futbolcular bize gelmek isteyecekler mi yada bu isimleri almaya gücümüz yetecek mi bunu da hep beraber göreceğiz” dedi.

Her teknik adamın güçlü kadro ile yola çıkmak isteyeceğini de belirten Metin Diyadin; “Ancak şu da unutulmasın ki Karadeniz sahilinden Samsunspor, Orduspor ve 1461 Trabzon’un küme düştüğü bu ligde Giresunspor doğru transfer politikası yüzünden mücadele ediyor. Bu geleneğimizi devam ettireceğiz. Örneğin  gündemimizde bulunan oyuncu bizden astronomik bir rakam isterse hemen onun alternatifine yani B planına yöneleceğiz” ifadelerini kullandı. 

 


metin-diyadinGiresunsporspor28Çotanaklar

Diğer haberler

Çift mesai yaptı

Çift mesai yaptı

Bu hafta oynayabilecek

Bu hafta oynayabilecek

Caner rakip olacak

Caner rakip olacak

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha