23 August 2019 Friday
`Skrbıc`a güveniyoruz`

"Skrbıc'a güveniyoruz"

Giresunspor Başkanı Ali Eren, transferin son gününde kadroya kattıkları Skrbıc'ın başarılı olacağına inandığını söyledi.

Başkan Eren; “Skrbıc’ın diğer yabancı oyuncuların yarı maliyetine Giresunspor’a geldi. O dönem çalıştığımız Ümit Özat bu futbolcuyu bir hafta kadar izledi ve ben bu oyuncuyu kadroda görmek istiyorum, istiyorum, istiyorum dedikten sonra kendisini takıma kazandırdık. Bana santrafor almadınız demesin diye Skrbıc’ı aldık. Aldığımız oyuncuya da güveniyoruz. İki -üç hafta içerisinde kendisini göstermeye başlayacaktır” dedi.  


skrbıcGiresunsporspor28Çotanaklar

Diğer haberler

Yolculuk Cumartesi

Yolculuk Cumartesi

Çotanaklar kahvaltıda

Çotanaklar kahvaltıda

Yorumlar

  • asc rg 12.02.2019 09:20

    ``Bana santrafor almadınız demesin diye Skrbıc`i aldık``vizyon bu.Her evden bir deli gelsin de sizin evden kim gelirse gelsin.Saçma sapan transfer anlayışı.Gerekli ve iyise alırsın,işe yaramazsa almazsın.Kalp kırmamak için transfer mi yapılır.Hem yukarıda Mehmet arkadaş da güzel yakalamış 05/2018 son maçı olan adamı nerede izleyip aldırdı size?Aşure gibi takım,kimse küme düşmeyiz falan demesin.

  • Levent sinmez 10.02.2019 20:25

    Başkanım güzel söylüyorsunda lig bitecek bu gidişle o sakat bu sakat öbürü 3 hafta derken biz 2 liğ kırmızı gruba gitmeyelim bu gidişle

  • MEHMET 10.02.2019 02:41

    EN SON 2018 5. ayın da oynamış ....ümit özAT NE ZAMAN SEYRETMİŞ TE İSTERİM İSTERİM İSTERİM DEMİŞ MADEM BU KADAR İSTEKLİYDİ DE NEDEN GENÇLERE ALMAMIŞ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Yorum yaz

Captcha