27 September 2020 Sunday
Serkan Cihan başkanlığı düşünmüyor

Serkan Cihan başkanlığı düşünmüyor

İstanbul'da faaliyet gösteren Taşsan şirketler topluluğunun sahibi Serkan Cihan, Giresunspor başkanlığı düşünmediği ancak yönetimde olup olmayacağını, aday olanların tekliflerinin belirleyeceğini ifade etti.

Giresunspor yönetimin kongre kararı almasından sonra kulislerde yaşanan hareketlilikle ilgili adının geçmesi üzerine konuşan İşadamı Cihan; “ Ben bildiğiniz üzere Milliyetçi Hareket Partisinin resmi görevlisiyim. Genel Başkanımızın talimatlarıyla bütün teşkilat mensuplarımızla birlikte sosyal medya hesaplarımızı askıya aldık. Sosyal medya kullanmıyorum, orada adıma yapılan açıklamalara kulak asmayın. Herhangi bir cevap vermeyin. Ne olacaksa zaten olur ve resmi makamlardan duyarsınız. Ben Giresunspor taraftarıyım ve  temsilcimizin sponsorluğunu yaptım , aynı zamanda kongre üyesiyim , kongre zamanı geldiğinde memlekette olursam gider oyumu kullanırım” dedi.

DÜŞÜNMÜYORUM       

Cihan sözlerine şu şekilde devam etti: “Başkan adaylığını düşünmüyorum böyle bir niyetim yok fakat yönetimde olup olmayacağımı aday olanların teklifleri belirler. Teklifin kimden geleceği de önemli. Herkesle çalışamam, benim açımdan önemli olan Giresunspor’un başarısıdır. Çalışabileceğim birinden yönetime girmem için eğer bir teklif gelirse değerlendiririz. Bugüne kadar Giresunspor Başkanlık görevini yapan ve yönetici olarak takıma samimiyetle hizmet eden herkese teşekkür ediyorum. Bundan sonrası için yaşanacak olanları da takip edeceğiz.  Tribünde olmak her zaman tercihimdir fakat yönetimsel anlamda sorumluluk almam istenirse elimi taşın altına sokarım , bunu herkes bilir.''


serkan-cihanGiresunsporÇotanaklarbaşkanlıkadaylık

Diğer haberler

Sadi`den taraftara armağan

Sadi'den taraftara armağan

Galibiyet pozu

Galibiyet pozu

Bursa evde yine kaybetti

Bursa evde yine kaybetti

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha