20 August 2019 Tuesday
Seçilirse maddi sıkıntı yaşanmayacağının sözünü verdi

Seçilirse maddi sıkıntı yaşanmayacağının sözünü verdi

İşadamı Emin Eltuğral Giresunspor olağanüstü genel kurulunda başkanlık görevine talipli olduğunu açıkladı

İşadamı Emin Eltuğral, 27 Aralık’ta yapılacak Giresunspor olağanüstü genel kurulu öncesinde adaylığını açıkladı.

Eltguğral yazılı olarak şu açıklamayı yaptı: “Güzel şehrimin en önemli varlıklarından biri olan Giresunsporumuzda yönetimin 27 Aralık’da olağanüstü kongre kararı aldığını öğrenmiş bulunmaktayım. Çok yakından takip ettiğim, her Giresunlu gibi benim de sevdam olan Giresunspor’da Giresunlu dostlarla yaptığım istişareler sonucunda 27 Aralık’da yapılacak olan olağanüstü kongrede işi bilen, takıma maddi ve manevi her türlü sahip çıkacak bir yönetimle beraber aday olmaya karar verdim.

Öncelikle mevcut başkan Sayın Mustafa Bozbağ ve yönetimine takımımıza verdikleri emekten, bugüne kadar yaptıkları fedakarlıktan ve sergiledikleri başarıdan dolayı şükranlarımı sunuyorum. Giresun sevdalısı, Giresunspor aşığı bir iş adamı ve futbol dünyasının yıllardır içinde olan birisi olarak, Giresunspor’un tüm sıkıntılarına hakim olduğum için bu kararı almış bulunmaktayım. Takımımıza ekonomik sıkıntı yaşatmayacak, futbolun tüm argümanlarına hakim, aklında sadece bu şehre ve Giresunspor’a hizmet olan güçlü bir yönetim kadrosuyla yapılacak olan kongrede aday olduğumu tüm kamuoyuna duyurmak istiyorum.

Takımın maddi sorunlarını rahatlıkla çözecek, Giresun’da tüm sevenlerini Giresunspor’un başarısına odaklayıp birleştirecek, futbolcusundan taraftarına ve çalışanlarına kadar sahip çıkacak, tüm vaktini sadece takımın başarısına odaklayacak bir yönetim anlayışına sahip olacağız. Bu sebeplerle Giresun kamuoyunun da desteğini bekliyor, olağanüstü kongremizin Giresunspor’umuz için hayırlı uğurlu olmasını diliyorum”


emin-eltuğralGiresunsporspor28Çotanaklar

Yorumlar

 • 2828 06.12.2018 15:08

  tıpe bak bunlar yiyici takımı bunlara kalırsa vay gıresunun haline ordu gibi 3lig e kadar düşeriz

 • fatih 05.12.2018 20:00

  bozbağ gibi başkanın kıymetini bilin.

 • Muzo 05.12.2018 00:07

  Bu başkan adayının kulübü hangi ilde hangi ligde bir türlü google bulamadım madem giresunspor maddi sıkıntı yaşamayacak niye dereli sporu 3lig veya 2lig çıkarmadı o zaman neymiş her şey para değilmiş parayla şampiyon alacaksa fenerbahce her sene şampiyon olurdu fenerbahçe para sıkıntısı yaşıyor giresunspor yaşamayacak milletvekilleri gibi seçimi kazanmak için vaatlerde bulunma giresunspor kalıcı gelir kaynağı sağla bunu bazılarının gururu eski bakan nurettin bey yapamadın sen hic yapamazsin baksana erzurum beyde destek verecekmiş sen ne yaptın giresunspor için emin bey diyebilcekmisin futbolcu hocayı istemedi yılmaz vurali caner le şuan giresunspor forması giyen çağlar birinci gibi senin getirdigin hocayı istemezlerse bunu ben getirdim oynuyorsaniz oynayın oynamazsaniz basinn gidin diyebilecekmisin taraftara dönüp küfür eden adamı cağlar birinciyi gonderebilecekmisin

 • Mustafa yangıncı 04.12.2018 22:48

  Her şey canımız kanınınız giresunumuz için 3...5 aday daha çıksada sahipsiz olmadığımız anlaşılsın artık

 • fikret 04.12.2018 17:45

  GİRESUNSPORUMUZA MADDİ SIKINTI YAŞATMIYACAĞINIZI SÖYLÜYORSUNUZ. İLLA BAŞKAN OLMAK LAZIM DEĞİL BAŞKAN OLMADANDA MADDİ DESTEK SAĞLAYABİLİRSİNİZ..

Yorum yaz

Captcha