12 April 2021 Monday
`Seçilemezsem bir daha aday olmayacağım`

"Seçilemezsem bir daha aday olmayacağım"

Karaahmet: "Yarışı kaybeden ben olursam bir daha Giresunspor'u yönetmeye talipli olmayacağım. Benim için o defter kapanacak"

Giresunspor’un Başkan Adaylarından Hakan Karaahmet, kongrede seçilemediği takdirde bir daha aday olmayacağını dile getirdi.

Başkan Adayı Karaahmet; “Benim dışımda Giresunspor’a birisi aday olur ve seçilirse gereken desteği yine veririz. Bakın stada, orada bizim reklamlarımızı görebilirsiniz. Bu benim Giresunspor’a ikinci kez aday oluşum. Eğer Cumartesi günü yapılacak kongrede kaybeden taraf olursam, bir daha Giresunspor’a başkan aday olmayacağım. Benim için o defter kapanacak. Karşımdaki adaylardan da bunu beklerim. Giresunspor sevgimiz devam eder ama bu işe bir daha talipli olmam. İnsanlar çekişme içerisinde olmak istemiyor. Giresunspor’un iki liste halinde yarışacak gücü yok. Yeni bir enerji ile yola çıktık. İnsanlar bizi de bir görsünler” şeklinde konuştu.

25 GÜNDÜR ÇALIŞIYORUZ

Karaahmet; “Biz seçilmiş aday gibi çalışmalarımıza başladık.  Biz 25 gündür çalışmalar yapıyoruz. Eğer seçilirsek Pazartesi gününden itibaren göreceksiniz, hafta içerisinde takımın yüzde 70’i belli olacak. Kampa göndermiş oluruz. Mevcut yönetimden iki arkadaşımız bizim yönetimimizde olacak. Eski idarecilerden de olacak, yeni isimler de. Giresunspor’un çok ciddi sorunları var. Bunları çözmeyi kişiler tek başına yapamaz. Giresunspor’a bir bağış yaparak göreve başlayacağız. Giresunspor’un borçlarını ödeyebilmemiz için bütünlüğü sağlamamız lazım. Çotanak ruhunu oluşturacağız. O zaman bu işi çözeriz.  Hemen gelir gelmez şampiyon olacağız diyemeyiz. Öyle bir şey yok. Bunu kim söylüyorsa yanlış söylüyor, zaten görüyorsunuz olmuyor. Adana Demir’in durumu ortada. Ben şampiyon olacağım demekle olmuyor. Şampiyonluğu sadece bizim değil, tüm şehrin istemesi gerekiyor” dedi.


Giresunsporhakan-karaahmetÇotanaklarspor28

Diğer haberler

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha