17 Aralık 2018 Pazartesi
Şartlı bakmamak lazım

Şartlı bakmamak lazım

Giresunspor 'un teknik adamı Yılmaz Vural, formanın duvarda asılı olduğunu söyledi.

Teknik patron Vural; “ Bursaspor 20 yaşındaki bir oyuncuya yatırım yapmış ve sonrasında biz kiralık olarak almışız. Şartlı bakmamak lazım. Ben de merak ediyorum. Atta’yı tanımıyorum. Sanırım Bursaspor’a alanlar da tanımazlardır. Almeida ve Ahmad gözlenerek mi alındı bilmiyorum ama geçmişlerine bakarak şans verilmiş. Şuana kadar gösterdikleri performans bizi mutlu etmedi. Hak da veriyorum, değişik bir kıtadan geldiler.  Bunlar da insan. Saha orda, kim iyiyse onu oynatırız. Alttan gelmiş, üstten gelmiş beni ilgilendirmez” dedi.


Giresunsporattaspor28bursasporÇotanaklar

Diğer haberler

Yorumlar

 • Nizamettin Bilir 14.02.2018 12:31

  Yılmaz hoca özellikle yabancı transfer için bakın ne diyor tanımadığın bilmediğin gözlemediğin oyuncuyu alma menajerlerin tuzğına düşme takımın sınırlı ve az olan maddi imkanlarını boşa harcama diyor tabi anlayana.Neymiş menajerlerin hazırladığı youtubeden CD den vs izleyerek futbolcu alma.Futbolcuyu git 3-4 maçını canlı izle futbolcuyu antrenmanına git orada izle vs.sonra GOL MAKİNASI DIYE ALDIĞIN ADAM ÇAMAŞIR MAKİNASI ÇIKMASIN.

 • Bodykitt 14.02.2018 10:03

  Cümlelerin arasında ne güzel geçiriyor yönetime,karıncayı seviyor ama belini incitmiyor.Akıllı adam tabi,yılların tecrübesi.O da gördü gelen adamların bi işe yaramayacağını,play-offun bile zor olduğunu,menajerlerden kazık yenildiğini,daha ilk günden düştüğü cadı kazanından sular çok ısınmadan çıkmaya çalışıyor.

 • Turhan Bayram 13.02.2018 23:28

  Katılıyorum Almeidanın kumaşı çok iyi daha fazla süre alırsa katkısı mutlaka çok olacaktır.

 • Kenan Özkaya 13.02.2018 21:11

  Yılmaz Hocam...Almeida iki maçta 45 er dakika şans buldu.Bu adama şans verin.Batuhanı sannrafor olarak hiç beğenmedim.İlk 11 e çıktı iki kez ilk 45 dakikada oyundan alındı.Metin Diyadin ve siz tarafından...Değerlendirmeniz dileğiyle başarılar dilerim.

Yorum yaz

Captcha