20 Ocak 2019 Pazar
Şansızlığımızı kıracağız

Şansızlığımızı kıracağız

Giresunspor'un Asbaşkanı Ali Eren: "Bir galibiyet bizi ateşler diye düşünüyorum. Taraftarımızı çok üzdük ancak en kısa sürede toparlanacağız ve yine adımızdan başarılarımız ile söz ettireceğiz"

Giresunspor’un Asbaşkanı Sacit Ali Eren, sezonun ikinci yarısında oynadıkları ilk üç maçtaki şanssızlıklarını kıracaklarını söyledi.

Asbaşkan Eren; “Ne Boluspor, ne de İstanbulspor maçında kötü oynadık, ancak bu iki maçı da kaybettik. Maalesef futbol adına tüm şanssızlıkları bu karşılaşmalarda yaşadık. Rakipler pozisyon bulamadan kazanarak gittiler. Ancak bu şanssızlığa bir an evvel son vereceğimize inanıyoruz. Önümüzde Eskişehirspor müsabakası var. O maça dönüm maçı gözüyle bakıyoruz” dedi.

KAZANMAYA GİDECEĞİZ

Sezonun ikinci yarısındaki ilk galibiyetlerini Pazar günü konuk olacakları Eskişehirspor karşısında almak istediklerini ifade eden Asbaşkan Eren; “Bizi çok zorlu bir puan mücadelesi bekliyor ancak ne yapıp edip o karşılaşmadan zaferle ayrılmak zorundayız. Tabi son haftalarda aldığımız kötü sonuçlar morallerimizi çok bozdu. Bir galibiyet bizi ateşler diye düşünüyorum. Bunu en kısa sürede yani Eskişehirspor maçında gerçekleştirebilirsek çok güzel olacak. Taraftarımızı çok üzdük ancak en kısa sürede toparlanacağız ve yine adımızdan başarılarımız ile söz ettireceğiz” şeklinde konuştu


ali-erenGiresunsporspor28Çotanaklar

Diğer haberler

Giresun fırtınası `Es`sin

Giresun fırtınası 'Es'sin

Renan savunmaya

Renan savunmaya

Yalnız değil

Yalnız değil

Gol umudu yine Abiola

Gol umudu yine Abiola

Tevfik sınırda

Tevfik sınırda

Yeni yönetim, yeni hoca

Yeni yönetim, yeni hoca

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha