22 Ekim 2018 Pazartesi
Recep özür dilerse, büyükleri de affeder

Recep özür dilerse, büyükleri de affeder

Giresunspor Başkanı Bozbağ, Recep Aydın konusunda konuştu

Başkan Bozbağ; “Recep Aydın konusunda bugüne kadar hiç konuşmadım. Recep Aydın terbiyeli, ahlaklı, düzgün bir çocuk. Altınordu maçında çok yanlış hareketlerin içerisine girdi. Yanlış söylemlerde bulundu. Bunun da cezası her takım da kadro dışıdır. Ayrılıp ayrılmayacağını üç hafta sonunda göreceğiz. Yanlış yapan insan kim olursa olsun  gelir özrünü diler, oturulur konuşulur. Bu kulübün bir başkanı, bir yönetim var. Bir yol bulunur. Ha ‘Ben Recep Aydın’ım, büyük futbolcuyum’ havalarına girersen ben bu armayı kimseye çiğnetmem.   Biz iyiye çok iyiyiz. Canberk de hata yaptı. O’nu affettik. Geldi, özrünü diledi. Önce aile olacağız” şeklinde konuştu.

Diğer haberler

İkisi de İstanbul`da

İkisi de İstanbul`da

İstanbulspor mutlu

İstanbulspor mutlu

İlk defa 3 gol yedik

İlk defa 3 gol yedik

Yenilgiyi hak ettik

Yenilgiyi hak ettik

Muhteşem destek

Muhteşem destek

Yorumlar

  • engin karadeniz 07.12.2017 15:29

    RECEP İN İSYANI, ONUN YERİNE OYNATILAN SÖZDE FUTBOLCU FATİH ATİK İÇİNSE EĞER, SONUNA KADAR HAKLIDIR ÇOCUK. KOMİSYON PEŞİNDE OLMAYAN HOCALAR VARKEN BU ÇOCUK DEĞİŞMEZ İSİMDİ. KİMSEYLE DE BİR DERDİ OLMADIĞI GİBİ TAKIMA EN ÇOK KATKI VERENLERDEN BİRİYDİ..NE DEĞİŞTİ BU ARADA BU SORUYU SORMAK LAZIM ! CEVAP; HOCA DEĞİŞTİ.. DİYADİN İ KOVUN..

  • marmaralı 06.12.2017 20:58

    Hoca Fatih atik gibi BAL ligi topçusunu oynatmak için Recep`i yedi bu kadar basit.Fatih atik gibi bir topçuya oyunda nasıl sabreder oda ayrı mesele,ilk kez maç izleyen biri bile olsa 10 dakika içinde dışarı alır.

Yorum yaz

Captcha