14 Aralık 2018 Cuma
Pozitif havayı devam ettirmeliyiz

Pozitif havayı devam ettirmeliyiz

Giresunspor'un teknik adamı Diyadin: "Bulunduğumuz yer itibariyle son iki karşılaşmadaki galibiyetin devamını elde etmeliyiz. Belki beklenti yine arttı gibi ama biz o hesapları ancak maç kazanarak yapabiliriz"

Akın Çorap Giresunspor’un teknik adamı Metin Diyadin, son iki karşılaşmada elde ettikleri galibiyetlerle yakaladıkları pozitif havayı Adana Demirspor karşılaşmasını da kazanarak sürdürmek istediklerini dile getirdi.

Metin Hoca; “Bu haftaki rakibimiz Adana Demirspor,  Denizlispor maçında çok istekli ve arzulu oynadı. Çok diri bir takıma karşı oynayacağız. Herkes ligde iyi yerlere gelmek için önemli mücadele veriyor. Bizim maç kazanmaya devam etmemiz gerekiyor. Adana Demirspor engelini üç puanla aşmak zorundayız. Taraftarımız tribündeki yerini alıp, destek olduğu zaman takımımızın coşkusu da artıyor. Onların pozitifliği hepimizi etkiliyor” dedi.

TARAFTARSIZ OLMUYOR

Teknik adam Diyadin sözlerine şu şekilde devam etti: “ Son iki haftada elde ettiğimiz galibiyetlerle yakaladığımız pozitif havayı devam ettirmemiz gerekiyor.  Taraftarsız olmuyor. Bir şehir takımının en önemli faktörü arkasındaki taraftar desteğidir. Bu desteklerini takımımızdan esirgemesinler. Aykut, Jones, Muhammet Reis sakatlıklarından ötürü Korkishko ise cezalı olduğu için forma giyemeyecek. Bulunduğumuz yer itibariyle son iki karşılaşmadaki galibiyetin devamını elde etmeliyiz. Belki beklenti yine arttı gibi ama biz o hesapları ancak maç kazanarak yapabiliriz. Rakipler de kazanıyor. 4-5 puan üstümüzdeler. Hesap, kitap yapmak yerine Adana Demirspor maçını nasıl kazanırız onu düşünüyoruz.”


metin-diyadinGiresunsporspor28Çotanaklar

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha