22 Mart 2019 Cuma
Ponos Denizli, Sinan Afyon`da

Ponos Denizli, Sinan Afyon'da

Giresunspor ile sözleşmeleri sona eren oyunculardan Panos Denizlispor, Sinan Özkan ise Afyonspor ile anlaştı.

İki sezon Giresunspor formasını giyen orta saha oyuncusu Panos’un Denizli’ye geldiği ve Denizlispor ile prensip anlaşmasına vardığı öğrenildi.   Kanat oyuncusu Sinan Özkan ise ligin yeni takımlarından Afyonspor ile iki yıllık sözleşme imzaladı.

 


panosGiresunsporspor28ÇotanaklarDenizlisporsinan-özkanafyonspor

Yorumlar

  • Erdinç Özbay 30.06.2018 14:09

    Bu ligde en büyük avantajımız orta saha-ön libero mevkiinde birbirini tanıyan,anlayan ve tamamlayan 2 oyuncumuz olmasıydı.Panos gitti.Dodo da giderse yıllardır en güvenilen yer sil baştan olacak.Kayda değer bonservis verilmiyorsa Dodo kalsın.Ön liberoya sağlam bi yabancı isim şart oldu.Ön libero da Dodo yanına yine savaşçı bi isim ve önlerinde Muhammet Reis le Bu 3 lü güzel olur.Yeni gelen yabancılardan da kanatlarda verim alırsak bi tek sorun her sene olduğu gibi santrafor bölgesinde kalıyor.Umarım bizi taşıyacak bi isim gelir.

  • salih uzer 29.06.2018 20:33

    denizli panos`a kaç milyon bayıldı gerçekten merak ediyorum. 4-5 milyona falan anlaşmıştır yıllık. bir zamanın en gözde süperlig takımlarından olan denizlispor ne günlere geldi gerçekten hayret verici parayla adam edilmiyor takım geleceğe yönelik yatırımlar yapılması gerekiyor. bunun da en kolay yöntemi şirketleşme ve altyapıyı geliştirmektir. galatasaray ve fenerbahçe altyapı oyuncularını 1 sene kadroda bulundurur sonra kiralar futbol yerel pazarına ihraç ederler. aklı başında potansiyelli oyuncular çalışır yükselir vizyonsuzlar çürür gider. iş bu kadar basit aslında. altınorduyu da ayrıca altyapısından ötürü kutlamak gerekir altyapıdan oyuncuyu çıkarıp as takımda oynatıyor. as takıma alıp oynatmaları bile çok yürekli bir davranış. türkiyede her kulübün böyle olması gerekiyor ancak böyle oyuncu egosunun önüne geçilebilir.

Yorum yaz

Captcha