24 Ocak 2019 Perşembe
Panos`a kapı açık ama.

Panos'a kapı açık ama.

Akın Çorap Giresunspor'da orta saha oyuncusu Panos'a kulübün şartlarına imza atması halinde kapı her zaman açık.

Yeşil-beyazlılarda teknik adam Metin Diyadin’in sözleşmesi sona eren orta saha oyuncusundan memnun olduğu kaydedildi. Yönetimin de kalmasını istediği İsveçli’nin yüksek ücret talep etmesi Çotanaklar’ın elini kolunu bağlıyor. Panos’un Giresunspor’un şartlarına inmesi halinde yeni sezonda da Çotanak armalı formayı giyeceği öğrenildi.


panosGiresunsporspor28Çotanaklar

Diğer haberler

Çift mesai yaptı

Çift mesai yaptı

Bu hafta oynayabilecek

Bu hafta oynayabilecek

Caner rakip olacak

Caner rakip olacak

Yorumlar

  • fabiosaint 02.06.2018 16:34

    Panos`un kalitesi ortada.. Oynamış olduğu 2 sezonda farkını ve profesyonelliği gösterdi.. Ilk olarak anlaşılması gereken oyunculardan birisidir işi fazla uzatmadan yönetimin başka arayışlara girmeden kadroda tutması gerekmektedir. (Panos`a istedi parayi vermek yerine, saçma sapan ve sapkadan çıkan tavsan misali 2-3 oyuncuya aynı parayı verip taraftarı çilden çıkaracak transfer yapmaması) Ricamizdir..

  • Bodykitt 01.06.2018 09:48

    Bu adamın yeni kontratı için ama mama kabul etmiyorum.90 dk bile oynatmadığınız adamlara nasıl paralar verildiyse,her maçta takımın neredeyse dinamosu olmuş,bir tane kötü maç çıkarmamış,hep mücadele etmiş bu adama para bulacaksınız.İyi adam iyi ücret isteyecek tabi.Gönderin Fatih Atik`i onun kontratından kalan meblağı verebileceğiniz meblağ üzerine ekleyip bu adama verin.Girdiği her maçta takımı eksik oynatan Fatih`e göre Panos onun iki misli top oynuyor.Sadece futbol takımlarında değil,başarı istenen her yerdeki iyi profesyoneller iyi ücretler isterler.Ne yapsın şimdi Panos?Dodoyla,Çağlarla, aynı paraya mı oynasın?Enayi mi?

Yorum yaz

Captcha