24 Ocak 2019 Perşembe
Panos yeniden geriye mi?

Panos yeniden geriye mi?

Akın Çorap Giresunspor'da savunmanın göbeğinde kimin görev yapacağı merak ediliyor.

Yeşil-beyazlılarda Aykut iyileşti ancak uzun bir süredir takım idmanı yapamadığı için hazır değil. Abdülkerim ise cezalı. Teknik adam Metin Diyadin bu oyuncuların yokluğunda savunmanın göbeğinde Onur’u oynatabilir. Tercihini Onur’dan yana yapmaması halinde ise Ümraniyespor müsabakasında olduğu gibi Panajotis bu bölgeye kaydırabilir.


GiresunsporAbdülkerim-Bardakçıspor28aykut-demirpanosÇotanaklar

Diğer haberler

Çift mesai yaptı

Çift mesai yaptı

Bu hafta oynayabilecek

Bu hafta oynayabilecek

Caner rakip olacak

Caner rakip olacak

Yorumlar

  • MustafaBıçakçı 14.03.2018 10:05

    artık dialiba yerine jones veya korkişko ,onur yedekte kalsın lütfen kaleye anıl devam etmeli ahmet şahin eve torun sevmeye gitsin kalsın yedektede kaleciye ihtiyaç var elimizde genç kaleci var ve giresunspor bedavadan gol yemeye devam ediyor.Yanlışta ısrar playofu bile hayale sokabilir.

  • Hamdi altun 13.03.2018 21:43

    Biri Onurmu dedi savunmada oynayacak siz dalgamı geçiyorsunuz onurun bu takıma Eskişehir maçında son adam olarak oynuyor ve çalım yapıp topu kaptırdığı pozisyon çok onur bu takımda oynarsa artık bu tamamiyle bitmiş denektir TAmam giresunum çocuğu oynasın isteriz ama kendisi Giresunspor`a ne verdiki bir düşünsün siz hiç son adamın böylesi tehlikeli çalımlar yaptığını gördünüzmü ben görmedim Eskişehir maçını bidaha izleyin

Yorum yaz

Captcha