25 Mart 2019 Pazartesi
Panos: `Çok ihtiyacımız vardı`

Panos: "Çok ihtiyacımız vardı"

Akın Çorap Giresunspor'un orta saha oyuncularından Panos, Gazişehir Gaziantep FK maçında çok ihtiyaç duydukları 3 puanı aldıkları için mutlu olduklarını dile getirdi.

 İsveçli futbolcu; “Haftalardır istediğimiz sonuçları elde edemiyorduk. Bizim adımıza çok güzel bir galibiyet oldu. Buna çok ihtiyacımız vardı. Bundan sonraki süreçte de iyi sonuçlar elde edebilmek için elimizde geleni yapacağız” şeklinde konuştu.


Giresunsporpanosspor28Çotanaklargazişehir

Diğer haberler

Yorumlar

  • Ali Özkaya 04.03.2018 02:14

    Sayın çok kıymetli Metin Diyadin Hocam,bizim sizden en büyük ricamız,ilk yarı 15 veya 16 maça çıkan genç Kalecimiz Anıl kardeşimizi sizler bizden daha iyi bilirsiniz,son maçta 3 veya 4 tane Top çıkardı,ne olur çok yetenekli ve çok çabuk hızlı,hem yerde hem hava topunda başarılı biraz daha şanş verirseniz Trabzonspor`umuzun kalecisi Onur`gibi çok iyi yetenek,Allah`tan çok başarılı olmasını en büyük Arzu`muz,Giresunspor`umuzda inşallah seneye Süperlige çıkar,çok umutluyum,en çok sizlerin gelmesine sevindik,sizler bizim kardeşimizsiniz,Münih`den kucak dolusu selamlar sunarım..Ali Özkaya

Yorum yaz

Captcha