24 Mayıs 2018 Perşembe
Panajotis, Giresunspor`u diğer kulüplerle yarıştırmak mı istiyor

Panajotis, Giresunspor`u diğer kulüplerle yarıştırmak mı istiyor

Giresunspor Başkanı Mustafa Temel Bozbağ, iç transferde yeniden anlaşmak istedikleri Panajotis'in kendilerini diğer kulüplerle yarıştırmak istediğini ifade etti.

Başkan Bozbağ; “Panajotis bize çok yaklaşmıyor.  Kendisini isteyen kulüplerle Giresunspor’u yarıştırmak istiyor. Panos’u çok seviyorum ama ben ona saygı duyuyorum ama bir rakam istemenin bir adabı vardır. Ben panosu Giresunspor’a getirdiğimde adını kimse duymamıştı. Kimse Giresunspor’dan büyük değildir. Biz bir şart sunduk o şartta durduk, Dodo geldi imzasını attı. Panos’tan da aynı hareketi bekliyorum. Her şey para değil. Panos’un imza atma ihtimalini düşük görüyorum. Giresunspor’u başka takımla mukayese ettirmem. Giresunspor’un ayrıcalığı var. Giresunspor yönetimi taahhüt ettiği parayı ödüyor. Benim taraftarım esnafım futbolcusunu caddede sevgiden gezdirmiyor. Bunlar benim gördüğüm artılar. Bize farklı bir yol çizeni kabul etmeyiz. Biz büyük bir camiayız. Kimse merak etmesin herkesin yeri dolar” dedi.


panajotisGiresunsporspor28Çotanaklarbozbağ

Yorumlar

  • Ali Faik Köksal 19.06.2017 21:57

    Panos kalsa çok iyi olurdu.Fakat bir Alman atasözü vardır. Derler ki; `Mezarlıklar kendisinin vazgeçilmez olduğunu sananlar ile doludur.` Asıl olan Giresunsporumuz ve onun doğrularıdır.

  • Bodykitt 19.06.2017 21:19

    Ben de Panosu bu ligdeki kendi mevkiisindeki hiçbir oyuncuyla mukayese etmem.Bu adam özel bir adam,Dodoyla mı kıyaslıyorsunuz.Herşeyi basına anlatıp futbolcuya cevap hakkı doğuracak ifadeler kullanıyorsunuz.İfadeleriniz hoş değil.Özel sektördeki kurumsal yerlerde kimse kimsenin maaşını bilmez maas ve zam performansa göre verilir ve bu adam o performansı bu sene herkese gösterdi.Bir tarftar olarak Panosa verilecek meblağ beni rahatsız etmez,1 maç bile oynamayan Çağrı Bülbülden kes bu adama ver nokta.ÇOTANAK ARENA DEĞİL ATATÜRK STADYUMU İSTİYORUZ

  • Kumyalı 19.06.2017 18:25

    Başkanımız doğru söylüyor bu adam bu sene çok iyi işleryaptı eğer alamazsak onun yerine dolduracak isim belli Tugay Kaçar ve ondan daha iyi olacağı kesin 1 sezon oynamıştı bizde Osmanlısporun oyuncusu onun istediği yüksek rakamı bu çoçuğa verelim hem daha genç ve yetenekli taraftarda olumlu bakar

Yorum yaz

Captcha