18 Ekim 2018 Perşembe
Özkul: `Artık tribünler dolmalı`

Özkul: `Artık tribünler dolmalı`

Giresunspor Başkan Yardımcısı İbrahim Özkul, takımın TFF 1. Ligde en başarılı dönemini geçirmesine rağmen tribünlerin boş kalmasına bir anlam veremediğini söyledi.

Başkan Yardımcısı Özkul; “Son yıllardaki en başarılı dönemimizdeyiz ancak tribünlere gelen taraftar sayısı iki-üç bin civarında. Tamam, Passolig gerçeği var ama bu kadar yansıyacağını sanmıyorduk. Maç biletlerini de ucuz tutuyoruz ancak bir türlü Giresunlular’ı tribüne çekemiyoruz. Artık bizleri yalnız bırakmamalarını bekliyoruz” diye konuştu.


özkulGiresunsporspor28AltınorduÇotanaklar

Diğer haberler

Sığmıyoruz

Sığmıyoruz

Çift mesai yaptı

Çift mesai yaptı

Yasin ayrı çalışıyor

Yasin ayrı çalışıyor

Ba`nın yolu gözleniyor

Ba`nın yolu gözleniyor

Varsa yoksa 3 puan

Varsa yoksa 3 puan

Yorumlar

  • Çepni Boyu 28 16.11.2017 03:34

    Kupa maçlarındaki fiyatı uygulayın Ankaragücü maçında özellikle kale arkasını 3 tl gibi düşük fiyata satışa sunun ve maçtan 1 hafta önce şehirde bulunan tüm bilbordlara maçın afişlerini yapıştırın Kerim Aksu reklam parası alıcak değildir.Tüm yönetici arkadaşları ilçelere göndererek tüm ilçe halklarından İlinin takımına destek olmalarını beklediklerini anlatın bununla ilgili ilçe belediyelerinin organizasyon oluşturup maça ücretsiz otobüs kaldırsınlar eğer bu söylediklerimi kulübümüz dikkate alırsa taraftar stadyumu nasıl geldiğini görmüş oluruz...

Yorum yaz

Captcha