23 August 2019 Friday
`Özat`a gruplaşma var mı diye sordum ama.`

"Özat'a gruplaşma var mı diye sordum ama."

Ümit Özat'ın ayrılışı ile ilgilide konuşan Eren, Ümit Özat'tan takım içinde gruplaşma olduğu yöndeki açıklamasıyla alakalı rapor istediğinde Özat'ın veremediğini kaydetti.

Ümit Özat’la açıklamasının ardından toplantı yaptığını ifade eden Sacit Ali Eren, “Osmanlıspor maçından sonraki açıklamasından bir gün sonra hocayı çağırdım ve rapor istedim. Takım içinde gruplaşma mı var dedim 'Allah için ben öyle bir şey görmedim' dedi. 'Hocam gruplaşma yoksa dün söyledikleriniz neydi ?' dedim, 'Oynamayan oyuncular takımda sorun oluşturabilir' dedi. Maç sonundaki açıklamasıyla ilgili net bir sonuç alamadık. Gerekli raporu istedik onu alamadık, gitmesi gereken varsa takımdan gidecek futbolcuları sorduk onu alamadık, böyle bir durum oldu. Elazığspor maçı da finalimiz oldu” şeklinde konuştu.  Elazığspor maçı öncesi Ümit Özat’a, 'Hocam Elazığspor maçını kazanamazsak ikimiz de İstanbul'da kalırız' demiştim, o Adana'da kaldı, ben buraya geldim’ dediğini dile getirdi.


ümit-özatGiresunsporspor28Çotanaklar

Diğer haberler

Yolculuk Cumartesi

Yolculuk Cumartesi

Çotanaklar kahvaltıda

Çotanaklar kahvaltıda

Yorumlar

  • MEHMET 10.02.2019 23:56

    sevgili başkanım raporu ve ya istenecek ne varsa siz istersiniz sportif direktör size getirir.SİZ GİRESUNUN EN BÜYÜK DEĞERİ OLAN GİRESUNSPORUN KULÜP BAŞKANISINIZ VE BU İŞİ DUYGUSALLIK VE SAMİMİYET KULLANMAYACAKSINIZ ÇÜNKÜ SİZİN AĞIRLIĞINIZ VAR

Yorum yaz

Captcha