22 October 2021 Friday
`Oyunculara baskı yapmak istemiyorum`

`Oyunculara baskı yapmak istemiyorum`

Giresunspor`un teknik adamı Hakan Keleş, gol atamama konusunda oyuncuları strese sokmak istemediğini dile getirdi.

Genç teknik adam; "Gol atamadık ama atamayacağımız anlamına gelmesin. Bu konuda oyuncularımıza baskı yapmak, onları strese sokmak istemiyorum. Çalışmıyor değiliz, çalışıyoruz. Pozisyonlara da giriyoruz. İlerleyen dönemlerde bu olumsuzluğa son vereceğiz. Belki bir maçta beş gol atacağımız müsabaka da olacak" dedi. 


haklan-keleşGiresunsporspor28Çotanaklar

Diğer haberler

İşleri zor

İşleri zor

Çotanak formda

Çotanak formda

Yorumlar

  • HAMDİ altun 20.09.2021 00:24

    Hakan hoca rakip ceza sahasında kanatlar top keserken ilerideki futbolcular pozisyon almayı bilmiyorlar. Top kesiliyor ceza sahasına rakip topu çeviriyor. Bu takımda hücum yaparken pozisyon nasıl alınır bilmiyorlar. Sen antrenmanda napıyosun. Hiç maçtan sonra maçın tekrarını izletip yanlışları gösteriyormusun. Birde ileride takibe pres ve baskı yapamıyoruz. Arada bir kaçmkere nasıl olduysa yaptık top çaldık. Genele yayıp yapamıyoruz. Bence kurtuluş atak nasıl yapılır. Pozisyon nasıl alınır bunları öğretmediğin ve pres baskı yapmadığın sürece bir cacık olmaz. Bilesin. Yoksa taraftarın aklıyla oynama. Biz korkak oynayarak korkarak oynadığımız için gol atamıyoruz. Tabi birde adam gibi gol atacak forvetimiz yok.

  • Ugur 19.09.2021 20:01

    DAUKLIS DENEN OYUNCUYA NASIL DAYANIYORSUN HOCA.. BU OYUNCU ÖN ALANDA BASKI VE PRES YAPMIYOR. RESMEN SAHADA GEZİYOR ADAM. SANGHARE VE DAUKLIS AYNI ZİHNİYETTELER.. DAUKLIS AYAĞINA TOP GELİNCE OYNAMAYA ÇALIŞAN BİRİ.. YAZIK SERGIOYA. YIRTIYO KENDİNİ..

Yorum yaz

Captcha