27 September 2020 Sunday
Oynamayacaklar ama Giresunspor`dan paralarını alacaklar

Oynamayacaklar ama Giresunspor`dan paralarını alacaklar

Teknik heyetinde raporunu alarak bazı oyuncuları kadronun dışına iten Giresunspor Yönetimi, yine de bu isimlere paralarını ödemekle mükellef olacak.

Sakat Mahmut Boz’un sözleşmesini fesheden Giresunspor Yönetimi, Muhammed Reis’in de Akhisarspor ile anlaşmaya varmasıyla bu oyuncunun mali yükünden de kurtulmuştu.

Ancak Erkan Sözeri’nin takımda düşünmediği Çağlar Birinci ve özellikle Cristian Tanase için durum aynı değil. Çağlar Birinci, Ümraniyespor müsabakasından ötürü 1 maç başı ve peşinatlarını alacak. Cristian Tanase ise garanti ücrete anlaştığından Giresunspor bu oyuncunun parasını her ay hesabına yatıracak. Tanase devre de takım bulamaması halinde sözleşmesi gereği 31 Mayıs 2020 tarihine kadar Giresunspor’dan parasını alacak.

Giresunspor ile 31 Mayıs’a kadar sözleşmesi bulunan Berkan Yıldırım’a ise para ödeyip-ödemeyeceği ise şimdilik bilinmiyor.


ÇağlarBirinciCristianTanaseGiresunspor

Diğer haberler

Sadi`den taraftara armağan

Sadi'den taraftara armağan

Galibiyet pozu

Galibiyet pozu

Bursa evde yine kaybetti

Bursa evde yine kaybetti

Yorumlar

  • Bahadır çakıcı 10.09.2019 09:29

    Sözleşme yapılmış adamların paralarını tıpış tıpış ödeyeceksiniz tff garantör bu paralar ödenecek alırken iyi araştırma yapmsk lazım ama giresunda bu durum yok futbılcunun ismi kulağa güzel geliyosa alıyolar birde şu alınan futbolcuların şehrimize maliyeti ne kadar borç ne kadar sevgili başkanumız açıklasada merakımız gitse

  • Mehmet 07.09.2019 00:36

    Ohhhhhhh ne güzel ISTANBUL. Sporcuyu gönderirken ve ya yollarımızı ayırırken...... ne göndermesini ne de ayrılmasını bilmiyoruz. ZARARI GİRESUNSPORUM GÖRÜYOR. KARDEŞİM BU PARALAR GİRESUN İLİNDE İLÇESİNDE BELDESİNDE KÖYÜNDE MAHALLESİNDE YAŞAYAN HERKESİN PARASIDIR. İYİ KULLANAMIYORSAN BAŞKA İŞLERE GÖZ YUMUYORSUNDUR VE BİR YERİN DİBİ NE İSE BAŞI O DUR. Koskoca Giresunspor'u bitirmek için her şeyi yapıyorsunuz

Yorum yaz

Captcha