01 March 2021 Monday
Osman Çırak teşekkür etti ve başarılar diledi

Osman Çırak teşekkür etti ve başarılar diledi

Giresunspor'u yönetmeye talipli olan ancak seçimi kazanamayan eski başkan Osman Çırak, kongrede kendisine destek veren herkese teşekkür ederken, Yeşil-beyazlı ekibimize yeni sezonda başarılar diledi.

Eski Başkan Çırak; “Giresunspor kongresini yaptı ve başkanını seçti. Öncelikle kongrenin verdiği karar şehrimize ülke futboluna ve spor camiasına hayırlı uğurlu olsun.Bu süreçte bizimle gece gündüz çalışan, listemizi oluşturan şehrimizin değerlerine  şahsıma gösterdikleri teveccüh için teşekkür ederek başlamak istiyorum. Yine 4. kez aday olarak canım kadar çok sevdiğim Giresunspor'a başkan olmak yolunda kendileri ile görüşmek istediğim halde tarafıma randevu verilmeyerek ters algı oluşturup delege üzerinde etkilemeye yönelik bir tutum takınan şehrimiz bürokrat ve siyasilerine kırgınlığımı belirtmek istiyorum. Giresun ve Giresunspor için ömrümün son gününe kadar maddi manevi desteğimi asla esirgemeyeceğim. Giresunspor'un başarısı için tarafıma gelecek bütün talepleri gocunmaksızın elimden geleni yapacağım.Seçim sürecinde bilerek yada bilmeyerek kırdığım üzdüğüm bütün arkadaş ve dostlarımdan özür diliyorum. Şahsımın hakkı olan bazı kişiler hariç ki onlar kendilerini bilirler, dostlarıma hakkımı helal ediyorum. Kırdığım üzdüğüm dostlarımdan da helallik talep ediyorum. Giresunspor yönetim kuruluna personeline ve bütün taraftarlarımıza başarılı bir sezon diliyorum. Hepinizi saygı ve sevgi ile selamlıyorum” dedi.


osman-çırakGiresunsporspor28Çotanaklar

Diğer haberler

Kadro aynı

Kadro aynı

Bir gün izin

Bir gün izin

Sergio şoku

Sergio şoku

Yorumlar

  • önder 11.08.2020 11:42

    Sayın osman çırak bir kez daha gönülleri fet etti seçimi kaybetmene ragmen giresunspora kizmadin küsmedin her zaman yayinda olucanı beyan ettin helal olsun

Yorum yaz

Captcha