27 September 2020 Sunday
Osman Çırak dünyaca ünlü sponsor ile anlaştı

Osman Çırak dünyaca ünlü sponsor ile anlaştı

Başkan adayı Çırak: "Giresunspor bizim dönemimizde altın yılını yaşayacak. Şunu herkes bilsin ki Giresunspor'un Osman Çırak'ın başkanlığında kesinlikle maddi en ufak bir sıkıntısı olmayacak"

Giresunspor’un Başkan Adayı Osman Çırak, seçimi kazanmaları halinde dünyaca ünlü bir şirketin kulübe sponsor olacağını ifade etti.

 Başkan Adayı Çırak; “Kongre öncesinde kesinlikle sponsorlarımın kimlerin olacağını açıklamayacağım. Gerekirse kongre günü gerekli açıklamayı genel kurulda yaparım ama şunu herkes bilsin ki Giresunspor’un Osman Çırak’ın başkanlığında kesinlikle maddi en ufak bir sıkıntısı olmayacak. Cumartesi günü kongremiz var. Üyelerimiz yetkiyi bana verirse ilk işimiz dünyaca ünlü sponsorumuz ile anlaşmamızı resmiyete dönüştürmek olacak” dedi.

LİSTEMİZ HAZIR

Genel kurulda aday olma kararı aldıktan sonra yönetim kurulunu oluşturduğunu ifade eden Başkan Adayı Çırak; “Benim listem hazır ve genel kurulda üyelerimiz listemizde kimlerin olduğunu görecek. Kongre öncesinde sadece ziyaretler yapıyoruz. Dediğim gibi listemize son şekli vereli neredeyse bir hafta 10 gün oldu. Giresunspor bizim dönemimizde altın yılını yaşayacak. Hem kendi  öz kaynaklarına değer verecek, hem de kaliteli sporcuları Giresunspor’a kazandıracağız. Giresunspor’u çok güzel günler bekliyor” ifadelerini kullandı.


osman-çırakGiresunsporspor28Çotanaklar

Diğer haberler

Sadi`den taraftara armağan

Sadi'den taraftara armağan

Galibiyet pozu

Galibiyet pozu

Bursa evde yine kaybetti

Bursa evde yine kaybetti

Yorumlar

  • ..r 05.08.2020 14:03

    Birleşirseniz takım kesin Süper lige çıkar.

Yorum yaz

Captcha