20 May 2019 Monday
Osman Çırak; `Giresunspor böyle oynadığı sürece.`

Osman Çırak; `Giresunspor böyle oynadığı sürece.`

Kritik Boluspor müsabakasını izlemek ve Giresunspor`a destek olmak için Atatürk Stadına gelen Çotanakların eski Başkanlarından Osman Çırak yeşil-beyazlı ekibimize tam not verdi.

Giresunspor’un Boluspor ile oynadığı zorlu 90 dakikayı yakın dostlarıyla birlikte tribünden takip eden eski Başkan Osman Çırak; “Giresunspor böyle oynadığı sürece kolay-kolay maç kaybetmez. Ancak Boluspor maçının kazanılması çok önemliydi. Bunu da başardıkları için hem futbolcuları hem teknik ekibi hem de yönetici kardeşlerimi kutluyorum” dedi.

Giresunspor’un yine kendi sahasında oynayacağı İstanbulspor müsabakasını da kazanması durumunda aşağıyla olan bağlantısını büyük oranda keseceğini belirten Çırak; “Zaten bu sezonu kazasız belasız atlattığımızı garantiledikten sonra gelecek sezonun planlamasının yapılması gerekiyor. Ben inanıyorum ki bundan sonraki tüm hamleler Giresunspor’un geleceğine de yön verecektir. Giresunspor böyle oynadığı sürece kolay-kolay maç kaybetmez. Ayrıca Başkan Ali Eren ve yönetici kardeşlerimize de başarılar diliyorum. Geliri olmayan bir kulübü ayakta tutmak gerçekten çok önemli” ifadelerini kullandı.


GiresunsporBolusporOsmanÇırak

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha