01 March 2021 Monday
`Önceliğimiz oyuncularımıza para ödemek`

"Önceliğimiz oyuncularımıza para ödemek"

Giresunspor Başkanı Karaahmet: "Bu çocuklar ilk yarıda harika işlere imza attı. Ligin en başarılı takımı olduk. Şimdi onların alacakları dururken, bizim transfer yapmamız söz konusu dahi olmaz"

Giresunspor Başkanı Hakan Karaahmet, önceliklerinin mevcut kadroya ödeme yapmak olduğunu söyleyerek; “Transfer konusunda bir şey diyemiyorum” dedi.

Başkan Karaahmet; “Bu çocuklar ilk yarıda harika işlere imza attı. Ligin en başarılı takımı olduk. Şimdi onların alacakları dururken, bizim transfer yapmamız söz konusu dahi olmaz. Önceliğimiz Giresunspor formasını giyen futbolcu kardeşlerimize alacaklarını ödemek. Transfer konusunda bir şey söylemem mümkün değil, çükü önümüzü göremiyoruz” diye konuştu.

7-8 MİLYON GEREKİR

Yönetim olarak mevcut kadrodaki sporculara ödeme yapmak için mesai harcadıklarını ifade eden Başkan Karaahmet; “Bu oyuncuların emeklerinin karşılığını mutlaka vermemiz gerekiyor. Transfer konusu şuan itibariyle bizim ana gündem maddemiz değil. Biliyorsunuz eski başkan Ali Eren’in bir temliği var. Kaldırması için O’na çağrıda bulunduk ama olumlu yanıt alamadık. Transfer yasağının kalkması için de tam olarak bilemiyorum ama tahminim 7-8 milyon TL civarında bir paraya ihtiyaç var. Kulübün geleceği için bu borçları da ödememiz gerekiyor” şeklinde konuştu.


Giresunsporspor28Çotanaklarhakan-karaahmet

Diğer haberler

Kadro aynı

Kadro aynı

Bir gün izin

Bir gün izin

Sergio şoku

Sergio şoku

Yorumlar

 • Ö 09.01.2021 12:53

  İlk 6 takım 1 er puan ara ile birbirini izliyor. Bu durum lig bittiğinde şampiyonun 65 puandan aşağı olmayacağını gösteriyor. 70 i de geçebilir.

 • slm28 08.01.2021 15:13

  kimin parasına temlik koydurmuşlar giresun spora temlik koydurmaktansa giresunsporun kazandırdıklarına baksınlar

 • sfghs 08.01.2021 11:15

  Çok doğru bir açıklama,tebrik ediyorum.

 • HAMDİ altun 07.01.2021 21:52

  Çok doğru başkanım önce futbolcularımızın ödemesini yapmamız lazım. Çünkü onlar aslanlar gibi mücadele ettiler. Hak ettiler hak edenin hakkını vermek lazım.

Yorum yaz

Captcha