15 Kasım 2018 Perşembe
O topu kaleye sokacaksın

O topu kaleye sokacaksın

Giresunspor'un Başkanı Bozbağ: "Balıkesirspor ile oynadığımız karşılaşmada kalemizde pozisyon gördük ama Dialiba'nın altı pastan kaçırdığı, Panos'un dokunamadığı başta olmak üzere girdiğimiz pozisyonlar var. Bunları atacaksın"

Giresunspor Başkanı Mustafa Temel Bozbağ, son oynadıkları Balıkesirspor maçında gol yollarında becerikli olamadıklarını söyledi.

Başkan Bozbağ; “Bence ilk yarı yine iyi oynadık. İkinci devrede rakibin ilk 15-20 dakikalık bölümde bir baskısı vardı. Balıkesirspor ile oynadığımız karşılaşmada kalemizde pozisyon gördük ama Dialiba’nın altı pastan kaçırdığı, Panos’un dokunamadığı başta olmak üzere girdiğimiz pozisyonlar var. O topu fileleri sokacaksın. Eğer golü atamazsan kazanamazsın. Zaten maçlara baktığımızda takımlar bir doksan dakikada üç-dört tane pozisyon buluyor. İçeriye atanlar üç puanı hanesine yazdırıyor. Bunları atacaksın” dedi.

MÜTHİŞ OLUR

Başkan Bozbağ, Pazar akşamı Çaykur Rizespor ile oynayacakları karşılaşmada üç puan hedeflediklerini ve karşılarında ligin en iyi kadrosuna sahip ekiplerinden birinin olacağın ifade ederek sözlerine şu şekilde devam etti: “Bazı tesadüfü galibiyetler bazı takımları farklı yerlere getiriyor. Gol şansının yardımıyla bir yerlere gelen ekipler de var ancak çok çok şeylerin değişeceği bir ligdeyiz. Evimizde Çaykur Rizespor ile yapacağımız müsabaka önemli bir maç. Çaykur Rizespor önemli bir kadroya sahip. Ancak onlar da bir türlü o kadrolarına rağmen bir dikiş tutturamadılar. İyi bir maç olacak. İnşallah kazanan biz olacağız. Artık ilk yarının son üç haftasına girdik. Rizespor maçını kazanabilirsek bizim için müthiş olacak.” 


Giresunsporspor28bozbağÇotanaklarBalıkesirsporçaykur-rizesporankaragücü

Diğer haberler

`Faydalı olacak var ise.`

"Faydalı olacak var ise."

Daha çok su akar

Daha çok su akar

Ergin iyileşiyor

Ergin iyileşiyor

İdazza da sıkıntı yok

İdazza da sıkıntı yok

Şimdi çalışma zamanı

Şimdi çalışma zamanı

Yorumlar

  • engin karadeniz 06.12.2017 16:58

    diyadin le süper lig hayal..bunu anladığınız gün inşallah geç olmaz..

Yorum yaz

Captcha