25 January 2021 Monday
Nihai kararı Spor Bakanlığı verecek

Nihai kararı Spor Bakanlığı verecek

Ak Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, yeni stadının ismi konusunda son kararı Gençlik ve Spor Bakanlığının vereceğini dile getirdi.

Milletvekili Öztürk; ““Stadyumunun ismi ilgili olarak ileriye dönük planlamalar yapılmalı. Atatürk Stadyumu elbette olabilir. Atatürk bizim en önemli değerlerimizden ancak ilerleyen dönemlerde stadyumun ismine sponsorluk alınabileceği göz ardı edilmemeli. Nihai karar Gençlik ve Spor Bakanlığı’ndadır” dedi. Milletvekili Öztürk, “Giresunspor hepimiz bir markasıdır. Bugün Giresunspor’un birinci sırada olması hepimizi gururlandırıyor. Süper Lig’e çıkmak için gayret gösteriyor. Biz Giresunspor’a elimizden geleni yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Sorun sadece Giresunspor’da değil Türk sporunda ve iş dünyasında var. Pandemi dolayısıyla olağanüstü günler geçiriyoruz. Süper Lig’de büyük takımların da zor günler geçirdiğini biliyoruz. Buna rağmen Giresunspor gayet iyi gidiyor. İş dünyamıza da haksızlık etmeyelim. Tabi ki Giresunlu markaların özellikle Giresunspor’a sahip çıkmasını istiyoruz. Kendileriyle görüştük. Bazılarından yardım aldık ve almaya da devam ediyoruz. Başarıyla beraber eminim bir adım daha öne çıkacaklar. Bu işler biraz da iltifata bağlı. Giresunspor’un başarısı ile birlikte ilerleyen zamanda o firmalar kuyruğa girecekler. Bu konuda endişeniz olmasın. Biz bu konunun yakın takipçisiyiz” şeklinde konuştu.


Giresunsporcemal-öztürkspor28GiresunsporÇotanaklar

Yorumlar

  • Mehmet Gelberi 13.01.2021 15:39

    Stada sponsor bulmak gerek...sponsor para demek... bakın bütün yeni stadyumların ismi pazarlandı.... bizimkilerde iyi bir sponsor bulmalı...

Yorum yaz

Captcha