08 April 2020 Wednesday
Ne yapsın Ali Başkan

Ne yapsın Ali Başkan

Giresunspor'un başarısı için gece gündüz demeden çalışan Başkan Ali Eren, müsabaka bitiminde adeta yıkıldı.

Ali Başkan, ortaya konulan ve elde edilen sonuçtan ötürü büyük üzüntü yaşadı.  Ali Eren’in maç sonrasında oldukça üzgün olduğu gözlemlendi.

 

 


ali-ewrenGiresunsporspor28Balıkesirspor

Diğer haberler

Yorumlar

 • muhittin özdemir 24.02.2020 09:01

  futbol orta saha ile oynanır bizde landelden başka ortasaha oyuncusu yok oda hafif sıklet tüğgibi dokunsan yerde bu ortasaha ile dört beş hafta sonra küme düşme potasına gireriz

 • MEHMET 24.02.2020 01:02

  Ne yapsın mı ??????? ARKADAŞ PARA KİMSENİN ŞAHSİ PARASI DEĞİL GİRESUNSPORUMUN PARASI VE YANLIŞ TRANSFERLERLE KULÜBÜMÜZÜ BORÇLANDIRMASINLAR. 40 TRİLYONA TAKIM KURACAKSIN TARAFTARLAR BİZ İÇ SAHA MAÇINDA ACABA KAZANIRMIYIZ DÜŞÜNCE VE DÜŞÜNCESİYLE GELECEK KOSKOCA YAZIKLAR OLSUN. 20 YAŞINDA OYUNCU GELECEK VAAD EDİYORSA MALLIK ALINIR 1.5 YIL KİRALIK ALINMAZ. BU HAFTA AKHİSARDA KALEDE METİN YA DA ONUR OYNAYACAK Kİ ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN. 2 KOŞMAYAN OYUNCU SAYI FAZLALIĞI OLAN TAKIM?????? KOŞAN KAZANIR DA TOP RAKİPTE İKEN BİZİM OFANSIMIZ GERİ GELMİYOR NASIL OLACAK????? BEN VE BEN GİBİLERİN ALIN TERİ DÖKTÜĞÜ CENNETTİR GİRESUNSPOR KİMSENİN KÖTÜYE KULLANIP DANS ETMESİNE MÜSADE ETMEYECEĞİZ.

 • Ekrem KAYACI 24.02.2020 00:39

  İŞ BİLMEYEN BAŞKANIN YAPACAĞI TEK ŞEY YAPTIĞI BORÇLARI ÖDEYEREK TAKIMI GELECEK YÖNETİME DEVRETMEKTİR.

 • Hamdi altun 23.02.2020 18:50

  Nemi yapsın başkan bu takıma boş topçu alıcağına adam gibi bir tane forvet almadıya benim için Giresunspor ve başkan bitti. Çok acemice hareket ediyorlar

 • Nizamettin Bilir 23.02.2020 18:31

  Sahadaki sonuç sebep değildir.Neticedir.Bu ne demek yanlış yapılan sezon başı planlaması ve devre arası yanlışların neticesi sahaya yansıyor.19 yaşındaki oyuncu Giresun spora çok Güzel bir gol attı oysa Giresun spor Alt yapısından yetişen oyuncuları yetersiz buluyor {hoş alt yapıdan gelen oyuncunun yetersizliğini giderecek yurt içi yurt dışı kamplar özel Turnuvalara katılım vs. gibi işlerde yapılmıyor ya neyse}ve Alt liglere Tecrübe kazansın diye gönderiyoruz.Tecrübe kazansın diye gönderilen Gençlerimize bir daha Giresun spor forması da vermiyoruz sonra Menajerlerin eline düşerek piyasada futbol hayatının sonuna gelmiş futbolculara kucak açıyor sabır gösteriyoruz hemde kulubümüzü borçlandırarak.Giresun spor önce Kendi içinden yetişen Yetenekli Genç oyunculara sahip çıkmalıdır.Giresun ekonomisi zayıf olan bir il dir.Giresun sporun her kuruşunu harcarken bir değil bin defa düşünülmelidir şimdi başkan bu kadar para harcadı bu kadar şöhretli oyuncular getirdi bu kadar yabancı oyuncular getirdi sonuç Başkanın bu haberdeki Fotoğrafıdır.

Yorum yaz

Captcha