11 Aralık 2018 Salı
Ne sponsoru var, ne de forma ve led reklamı var

Ne sponsoru var, ne de forma ve led reklamı var

Yeşilgiresun Belediyespor Başkanvekili Sertaç Güneş, Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi2nde mücadele etmelerine rağmen isim sponsoru, forma ve led reklamı olmayan bir kulüp olduklarını ifade etti.

Başkanvekili Güneş; “ Bugün NTV Spor’da Yeşilgiresun Belediyespor maçı vardı. Anadolu Efes İle mücadele ettik. Türkiye’de basketbolun en üst liginde.  Maç öncesi ve sonrasıyla yaklaşık 2 buçuk saat önemli bir ulusal kanalda Giresun şehri ve takımından bahsedildi. Maçın son 15 saniyesine kadar da başa baş bir mücadele oldu. Hem izleyenler, hem anlatanlar çok keyif aldı. Ulusal bir kanalda reklamın saniyesi binlerce lira iken, Giresun takımının hala sponsoru yok, forma reklamı yok, saha içi led reklamı yok. Bu takımı her şeye rağmen ayakta tutmaya çalışan bi avuç insanla gurur duyuyorum” dedi.


Yeşilgiresun-BelediyesporGiresunsporanadolu-efessertaç-güneşçotanak

Diğer haberler

Yorumlar

 • Nizamettin BİLİR 14.11.2017 11:59

  Sponsor olmanın avantajları ile ilgili bilgilendirici yazılar Giresun yerel medyasında sıklıkla yer bulmalıki iş adamlarımız veya işletmelerimiz Giresun da kendi imkanlarıyla mücadele eden başta spor,kültürel ,sanat vs alanlarında faaliyet gösteren bireyleri ve takımları desteklemenin avantajları konusunda bilgi sahibi olsalar daha çabuk ve kolay netice alınamazmı?Bence Yerel Medyaya bu konuda daha çok görev düşüyor.

 • Turhan 13.11.2017 21:31

  Nuga nın bir Giresun markası olduğunu bilmeyen mutfağında rakip markanın ürününü kullanan ve memlekette yaşayıp bunu yapan insanlarımız var biz reklamın neresindeyiz yorumu sizlere bırakıyorum.. ulusal bir kanalda milyonların izlediği bir maçta kendi markalarımızın tanıtımını yapıp hem kulübümüze katkı yapıp şehir ekonomimize katkı sağlamalıyız Gireunlu bir gurbetçi vatandaş olarak bu konuda sivil toplum örgütlerimizi katkı yapmaya gerekli duyarlılığı göstermeye davet ediyorum bu takım bu şehir hepimizin.

 • Turhan 13.11.2017 20:57

  Dışarı pek açılamıyoruz iyi reklam yapamıyoruz inanın gurbette yaşayan biri olarak insanlara tanıtım yapıp olmayan marketlerde getirtmeye zorlayıp memleketimin kazanması için bir Giresunlu olarak üzerime düşeni elimden geldiği kadar yapmaya çalışıyorum forma sponsorluğu için lütfen bu isimleri gündeme alalım saygılar..

 • Turhan 13.11.2017 20:48

  Fiskobirliğin nuga` sı forma sponsoru olamaz mı? Çokta yakışır bence reklamın en iyisi olur iki tarafta kazançlı çıkar aynı şekilde inişdibi markanızda öyle.. bize dışarıdan fayda yok kendi öz değerlerimizle kendi yağımızda kavrulmuş oluruz Giresunumuzun bu iki tadı kalite olarak alanında bence en iyisi ama

 • Bodykitt 13.11.2017 16:13

  Beraber yürümüyor ya bazı insanlarla bazı yollarda ondan böyledir. Ama olsun,ileride bizden çok sahip çıkarlar,tıpkı şimdi EBEDİ BAŞKOMUTAN GAZİ MAREŞAL MUSTAFA KEMAL ATATÜRK`e sahip çıkmaları gibi :)

Yorum yaz

Captcha