25 Eylül 2018 Salı
Mutlu sona ulaşacağız

Mutlu sona ulaşacağız

Başkan Bozbağ: `Bulunduğumuz konum bizi kesinlikle şımartmayacak. Benim en büyük hayalim, sadece çocukluk dönemimde şahit olduğum Süper Lige yeniden Giresunspor`u çıkartmak`

Giresunspor Başkanı Mustafa Temel Bozbağ, şuanda bulundukları konumun tesadüf olmadığını ifade ederek; “İnşallah yarışın sonu da güzel olacak” dedi.

Kendilerinden mali olarak çok daha güçlü ekiplerin ilk 11 haftalık süreçte alt sıralarda kaldığını ifade eden Başkan Bozbağ; “Bizim başarımız kesinlikle tesadüf değildir. Biz 34 hafta bittiğinde de ya ilk, ya da ikinci sırada olacağımıza inanıyoruz. Tabi bulunduğumuz konum bizi kesinlikle şımartmayacak. Benim en büyük hayalim, sadece çocukluk dönemimde şahit olduğum Süper Lige yeniden Giresunspor’u çıkartmak” dedi.

GEREKEN NEYSE YAPILIR

Giresunspor olarak sadece kalan altı maçı düşündüklerini ifade eden Başkan Bozbağ; “Bunun haricinde inanın başka bir şey düşünmüyoruz. İnsanların heyecanlarını görüyoruz. Yolda bizi görenler ‘Başkanım transfer olacak mı. Şampiyon olacak mıyız’ diye soruyor. Giresunspor’un Süper Lige çıkabilmesi için gereken ne ise o yapılıyor, yapılmaya da devam edilecek. Biz rabbimizden ne istediysek verdi. Şampiyonluğu çok istiyoruz. İnşallah o sene bu olacak ve bu şehrin insanlarını yeniden sokağa dökeceğiz” şeklinde konuştu.  


Giresunsporbozbağspor28çotanak

Diğer haberler

Durumları iyi

Durumları iyi

Maç yayında

Maç yayında

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha