20 September 2020 Sunday
inşallah sonumuz, Kocaelispor, Eskişehirspor, Orduspor, Mersin İdman Yurduspor, Vestel Manisaspor ve daha nice büyük çınarlar gibi olmaması ümidiyle

Her sezon şampiyonluk parolasıyla çıktığımız lige bu sezon da erken havlu atıyoruz. Giresunspor’un şampiyonluk şansı için gerek tv yorumcuları gerekse  ulusal basın Giresunspor’u şampiyon olarak lanse ediyordu. Kadroda ki birçok isim bu ligin üstünde olan futbolcular ama yönetimin kötü yönetilmesi ve kabaran borçlar adeta yolun sonu görünüyor der cinsinden.

Şimdi lig başına dönelim Erkan Sözeri ile alınan başarısız sonuçlar ardından Erzuruma  kaçan bir Erkan Sözeri vardı.

Daha sonrasında ise Hakan hoca ile başarılı bir çıkış yakalandı. Altayspor maçı öncesinde patlak veren maaş sıkıntısı moralleri bozmuştu ama maça kadar bu sorun bir nebzede olsun çözülmüş gibiydi. Takım bu süre sonrasında önce Menemenspor’u daha sonra da Ümraniyespor’u yenmişti.

Herşey güzeldi şehirde tek konuşulan acaba şampiyonluk bu sene gelecek miydi? O sene bu sene miydi?

Haftalar geçtikçe futbolcular maaşlarını tam alamıyor, kulüp git gide borçlanıyordu. Futbolcuların primleri söz verildiği gün yatıyor ama maaşları yatmamaya devam ediyordu.

Daha sonra tahta kapandı, başkan yaptığı açıklamadı transfer sezonu tahtayı kolaylıkla açtırırız.

Şimdi soruyorum madem gidecektin kulübü neden bu kadar borçlandırdın ey başkan.

Son olarak diyorum ki inşallah sonumuz, Kocaelispor, Eskişehirspor, Orduspor, Mersin İdman Yurduspor, Vestel Manisaspor ve daha nice büyük çınarlar gibi olmaması ümidiyle…


Giresunsporali-erenspor28Çotanaklarmurat-uzun

Yazarın diğer yazıları

Yazarın tüm yazıları

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha