19 February 2020 Wednesday
Bu sene Süper Süper Lige çıkamazsak seneye neler olur ?

Birçok futbolcunun maaşları ödenmezse onlarda Federasyona şikayet ederek Eskişehirspor örneği gibi Giresunspor’umuza ciddi yaptırımlar gelebilir.

Bizim taraftarımız Eskişehir taraftarı gibi o zor günlerde kenetlenmeyeceği için tepetaklak 3. Lige kadar tepe taklak gideriz. (Bu tüm taraftarlar için degil azınlık kesim istisna)

Giresunspor Başkanı Sacit Ali Eren beye; A, B, C planınız var mı başkanım dediğimde;  tek planımız var o da kazanmak dedi ama çok yalnız bırakılıyoruz diye de eklemişti.

Sevgili Giresunlular takımımıza sahip çıkalım. Yoksa sonumuz Kocaeli, Gaziantep, Karabük, Mersin ve daha nice büyük şehirler gibi olur.

Bu sene sağlam paralara sağlam transferler yapıldı.

İnşallah yolun sonu Süper Lig olurda korkularım boş bir korku olarak kalır.

Yorumlar

  • Nizamettin Bilir 27.12.2019 19:25

    Sayın yazar bende sizinle aynı düşünceleri paylaşıyorum ama şunuda söylemeden edemiyorum Giresun spor ayağını yorganına göre neden uzatmıyorda gelirinden çok fazla transfer bütcesi ayırıyor?Kendime şunuda soruyorum acaba Giresun spora başkan olanlar kendilerini F.BAHÇEYE,GALATASARAYA BJK ye başkan oldummu?sanıyor.Oysaki Giresun ilinin ekonomisi zaten zayıf bir il en büyük üretimi GURBETÇİ dir.Hal böyleyken GİRESUN spor kendi gerçeklerine göre hareket etmeli ve ihtiyacı olan oyuncuları kendisi yetistireceği bir sistemi kurmalıdır.Giresun spot az ama öz transfer yapmalı TFF den gelen paralar ile ALT YAPISINA YATIRIM YAPMALIDIR.Başkada çare yoktur.

Yorum yaz

Captcha