22 April 2019 Monday
Mali yapıyı düşünmek zorundayız

Mali yapıyı düşünmek zorundayız

Giresunspor Başkanı Bozbağ: "Bugüne kadar 10'a yakın oyuncuyu renklerimize kattık. Kimseye istediği parayı vermedik. Herkes buraya Giresunspor'un şartlarına uyarak geldi. Yapacağımız diğer transferlerde de böyle olacak"

Giresunspor Başkanı Mustafa Temel Bozbağ, transferde mali yapıyı düşünerek hareket ettiklerini ifade etti.

Türkiye’de geçmişi başarılarla dolu birçok kulübün mali sıkıntılarından dolayı sıkıntılı günler geçirdiğini ifade eden Başkan Bozbağ; “Mahalli lige kadar düşen takımlarımız var. Bin bir güçlükle ayakta durmaya çalışan takımlarımız bulunuyor. Kimine transfer yasağı geliyor, kimine puan silme cezası.  Çok şükür biz altı sene de birçok zorlukların üstesinden gelmeyi başardık” dedi.    

GERÇEKLERİ SÖYLÜYORUM

Başkan Bozbağ; “Ben böyle konuşunca konuyu özellikle sosyal medyada çarpıtan insanlar oluyor ancak ilerleyen zamanlarda ne demek istediğim çok daha iyi anlaşılacak. Bugüne kadar 10’a yakın oyuncuyu renklerimize kattık. Kimseye istediği parayı vermedik. Herkes buraya Giresunspor’un şartlarına uyarak geldi. Yapacağımız diğer transferlerde de böyle olacak. Kulübün yarınlarını daima düşünen bir başkan olarak Giresunspor’u mali konularda tehlikeye sokmamı kimse beklemesin. Bizim transferdeki politikamız yıllardır ne ise yine öyle” diye konuştu.   


Giresunsporbozbağspor28Çotanaklar

Diğer haberler

Hüsamettin dönüyor

Hüsamettin dönüyor

Son 5 yılın en kötüsü

Son 5 yılın en kötüsü

Çocuklara en güzel hediye

Çocuklara en güzel hediye

Tanase kapattı gibi

Tanase kapattı gibi

Yorumlar

 • Yunus şen 13.07.2018 19:40

  Sayın başkan mali yapıyı bozmayın espiye ve güce spordan topçu alın ordu amaturden gelip bizden önce yine süper lig oynar.biz rizenin samsunun ordun un daha çok şampiyonluklarını görürüz. Biz bu yüzden karadenizin üvey evlâdayız vizyon yok ufak olsun benim olsun .

 • YUSUF OZTURK 13.07.2018 08:16

  BU SENEDE GECEN SENEDEN BİR FARKI OLMAYACAK GIBI GORUNUYOR

 • Ali Faik Köksal 12.07.2018 22:32

  Sayın Başkan, Giresunspor`a gönül veren insanlar seni çok seviyor ve finansal fair play`e uyduğun için sana minnettar. Lakin seninle bir konuda anlaşamıyoruz. Sen yıllardır ucuz futbolcu ise bizi idare eder mantığıyla ucuz transferler yapıyorsun, biz ise diyoruz ki `kıt olan kaynaklarımızı verimli ve akılcı kullanarak kaliteyi yakalayalım`. Yani aynı harcamayla daha kaliteli ve yararlı futbolcular transfer edelim. Bunun için tek yapmanız gereken `ortak akıl` ile karar almanız. Öte yandan, para yok şikayetleri ile bu işi yürütemezsiniz. Lütfen yine ortak akılla Giresunspor`a yeni mali kaynaklar bulmalısınız. Arzu ederseniz bunları tartışabiliriz.

 • Necmi kalıntaş 12.07.2018 21:33

  Sayın başkanım inşallah bu yıl bizim gibi kurbetteki taraftarları hüsrana ugratmasın gectigimiz sezon gibi şampiyonluk havasına sokup takımı sonra kümeye oynatmasınız inşallah

Yorum yaz

Captcha