25 February 2021 Thursday
TFF 1. Ligde mütevazi kadrosuyla harika sonuçlara imza atan ve 8'de 8 yaparak emin adımlarla hedefe yürüyen Giresunspor'a, tüm otoriteler şapka çıkarıyor.

TFF 1. Ligde Giresunspor fırtınası esmeye devam ediyor. Ligin ilk yarısında büyük bir başarıya imza atarak devreyi  35 puanla zirvede bitiren Giresunspor, mütevazi kadrosuyla emin adımlarla hedefe koşuyor. İkinci yarıda ilk 2 haftayı geride bırakırken; şampiyonluk yolunda hızla ilerliyoruz. Yeşil-Beyazlı temsilcimize sezon sonuna kadar da olsa sponsor olan Bahçeşehir Koleji sahibi Giresunlu büyük iş insanı Enver Yücel’in de verdiği dopingle Menemen maçına çıkan Giresunspor’un, İzmir’de aldığı farklı galibiyet, tüm otoritelerin dikkatini cezbetmeye başladı.

Burada sayınYücel’e sonsuz teşekkürlerimizi ileterek, Giresunspor’a yapmış olduğu büyük desteğin, takımın moral motivasyonuna verdiği katkının önemine değinmek istiyorum. Maddi sıkıntılar içinde olan ve bu yüzden yoluna elindeki mütevazi kadrosuyla devam eden Yeşil-Beyazlı temsilcimizin, ligde göstermiş olduğu performansı, herkes gibi biz de ayakta alkışlıyoruz. Sponsor desteğini de arkasına alan Giresunspor, ligde neler yapacağını kanıtlarken; bu başarıda büyük emekleri bulunan teknik heyetimize ve futbolcularımıza, Çotanaklar adına tebrik ve teşekkürlerimizi sunuyoruz. Ligde başarıdan başarıya koşan ve kayıp vermeden liderliğini sürdüren Giresunspor’un, mutlu sona ulaşması için büyük fedakarlıklar gösteren HakanKaraahmetbaşkanlığındaki yönetim kurulundaki arkadaşlarımıza da helal olsun diyoruz. Onlar Giresunspor’u adeta yoktan var ettiler. Hepsine ayrı ayrı müteşekkiriz.

Şimdi gelelim Menemen maçına. İzmir’e 2 as oyuncumuzdan mahrum gittik. Diarrave Nalepa’nın olmayışı, takım için büyük kayıp. Ancak, onların yerine sahaya çıkan Sadi Karaduman ve Erol Can, ortaya koydukları süper mücadele ve performansla göz doldurdular. Menemen’de takım olarak çok iyi oynadık, maçın her bölümün de üstünlüğümüzü rakibimize kabul ettirdik. Daha doğrusu İzmir’de lider gibi oynadık ve kolay kazandık. Takımda Sergen, Hayrullah ve Sergiogiderek daha iyi duruma geldiklerini gösteriyorlar. Alınan farklı galibiyette diğer futbolcularla birlikte onların da büyük katkıları var. Biz, Balde’den daha iyi bir performans bekliyoruz. Sol kanat oyuncumuz Caner Hüseyin’den henüz bir patlama göremedik. Kalitesine inandığımız bu oyuncunun daha verimli olması ve maçta gereksiz çalımlarla top kaybetmemesini istiyoruz. Kaptan Eren Tozlu, vazgeçilmezimiz artık, bunu hepimiz biliyoruz. Gol perdemizi açan kaptanın sakatlığı, hücum gücümüzü etkiliyor. Menemen karşısında kendini fazla gösteremeyen Mehmet Taş’ın, takıma katkısını göz ardı etmek mümkün değil. Kaptan Eren gibi, o da bu takımın vazgeçilmezlerinden.  Üçüncü kaptanımız Hüsamettin’de tam bir görev adamı, ancak bu oyuncumuzun hücum varyasyonlarında daha etkili ortalar yapması gerekiyor. Maçta daha sonradan süre alan diğer oyuncularımız Traore, Milinloviçve Uzodimma, performanslarını daha da geliştirmek durumundalar. Bu oyuncuların daha çok çalışıp, takıma daha iyi katkı vermelerini istiyor ve bekliyoruz.

Şimdi önümüzde Bursa maçı var. Bursa, genç ve çok koşan bir ekip. Böyle bir ekip karşısında nasıl bir mücadele vereceğimizi biliyoruz. Yolumuza emin adımlarla devam etmek için, sahamızda kayıp yaşamamalıyız. Moral ve motivasyonumuz üst düzeyde, forma sponsorumuz da bize büyük katkı sağladı. Bu moral ve motivasyonla hiçbir rakibimize takılmamamız gerekiyor. Takım artık istim üzerinde, sahaya çıkan her futbolcu, ne yapacağını ve nasıl oynanacağını iyi biliyor. Herkes inançlı ve formda. Allah nazardan saklasın. Aman nazar değmesin diyor ve ligin 20’nci haftasında yeni mabedimizde oynayacağımız Bursa maçı için, medarı iftiharımız Giresunspor’umuza başarılar diliyoruz.Sakın ha, şımarmayalım, yolumuza emin adımlarla devam edelim. Ayaklarımız yere sağlam bassın..!


Giresunsporspor28Çotanaklarmahmut-bora

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha