27 July 2021 Tuesday
Hep diyoruz; hedefimiz belli, idealimiz Süper Lig hasretine son vermek.

Sevgili sporseverler, değerli Spor28 takipçileri; sizlerle uzun bir aradan sonra tekrar birlikteyiz. Bu hafta sonu başlayacak lig ile birlikte yine yeni bir heyecana daha yelken açacağız. Yazı konumuz ve muradımız bildiğiniz gibi Giresunspor olacak.

Bizler, bu şehrin sevenleri olarak Giresun’un en büyük ve en önemli tanıtım aracı olan Giresunspor’un başarısı için çaba göstereceğiz. Çotanak armalı formamızın ligde en iyi şekilde temsil edilmesi  yolunda dilimizin döndüğü kadar bir şeyler karalamaya ve başarı yolunda görüşlerimizi, siz değerli takipçilerimize sunmaya çalışacağız. Evet, yeni bir sezon daha başlıyor. Canımız kadar sevdiğimiz Giresunspor’un, ligde başarılı olması, hepimizi mutlu edecektir.

Sözü daha uzatmadan sadede gelelim ve bu hafta sonu başlayacak lig için neler yapacağımıza geçelim. Yeni sezon için güzel ve güçlü bir kadro kurduk. Yönetim yeni, teknik heyet yeni, futbolcularımız yeni. Hepimizde ayrı bir heyecan var. Bu heyecanımızı başarıyla taçlandırırsak, o zaman mutlu olacağız ve ekibimizle de gurur duyacağız. Sezona Balıkesir deplasmanıyla başlıyoruz. Her iki takımda da tahta konusu var. Eğer tahtamız açılırsa ki, açılacağı ifade ediliyor, o zaman lige çok iyi başlamamız gerekir. Alınan yeni oyuncular ve yapılan çalışmalar, bizi bunu gösteriyor. Teknik heyetimiz de böylesine bir kadroyla kendisini ispatlamak zorundadır.

Hep diyoruz; hedefimiz belli, idealimiz Süper Lig hasretine son vermek. Büyük bir heyecanla beklediğimiz ligde başarılı olmak için, takım olmak ve sezona iyi başlamak durumundayız. İlk hafta çıkacağımız Balıkesir deplasmanında, tahtası büyük ihtimalle açılamayacak olan Balıkesir’den galibiyetle dönmenin hesapları yapılmalıdır. Sahada koşan ve mücadele eden, bu arada eline geçirdiği fırsatları da değerlendiren taraf, mutlaka kazanan olur. Bu bilinçle mücadele edip, rakibin de zaaflarından yararlanarak, hedeflenen galibiyete uzanmalıyız.

Yeni sezonun başta temsilcimiz Giresunspor olmak üzere tüm takımlara hayırlı-uğurlu olmasını diliyor ve Pazartesi günü oynanacak maçta Yeşil-Beyazlı takımımızdan güzel bir sonuç beklediğimizi ifade etmek istiyoruz.

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha