11 July 2020 Saturday
Pazar günü Atatürk Stadını tıklım tıklım dolduralım ve takımımıza 90 dakika boyunca destek verelim. Çünkü, seyircisiyle bütünleşen Giresunspor`un karşısında hiçbir rakip duramaz

 Yeni sezona İzmir’deki 2-2’lik Altınordu maçıyla başlayan Giresunspor’da, şimdi gözler ve tüm dikkatler Pazar günü Giresun’da oynanacak Balıkesirspor maçına çevrildi.

Bu sezon seyircisiyle ilk kez buluşacak olan Giresunspor’dan, Balıkesir maçında güzel futbol ve galibiyet bekleniyor. İlk maçta kaçırılan galibiyeti fazla kaşımaya gerek yok. Olan oldu, o maç bitti. Kaçan balık büyük oldu, ama dövünmenin, hayıflanmanın artık bir faydası yok. Biz, şimdi önümüze bakalım ve Balıkesir maçını düşünelim.

Yeni sezon yeni heyecan olduğuna göre, kendimizi Pazar günkü Balıkesir maçına konsantre edelim. Daha ligin başındayız. Bu dereden daha çoook sular akacak. Ancak, ele geçen fırsatları hovardaca harcamamak ve işi baştan sıkı tutmak zorundayız. Pazar günü Atatürk Stadında taraftarıyla buluşacak olan Giresunspor’un, rakibi karşısında göstereceği performans, mutlak surette üst düzeyde olmalı ve futbolcularımız Balıkesir’e sahayı dar etmelidirler. Saha ve seyirci desteğini de arkasına alacak olan Yeşil-Beyazlı ekibimizden güzel bir futbol ve net bir galibiyet bekliyoruz.

Giresunspor’un amaçladığı hedefine emin adımlarla yürümesi için sahasında asla kayıp vermemesi ve dışardan da puanlarla dönmesi gerektiğini aklımızdan çıkarmamalıyız. Futbolda her sonuç olağandır. Ancak, bu işe ağırlık vereceksek, bir defa sahamızda yenilmez armada olmalıyız. Kurulan güçlü kadro ile ortaya konulan hedef birbiriyle çakışmalı ve futbolcularımız sahada bunun bilinciyle mücadele etmelidir.

Pazar günü seyircisiyle bütünleşecek olan Giresunspor, rakibi Balıkesir karşısında göze hoş gelen bir oyun ortaya koymalı, hakemin bitiş düdüğüne kadar mücadeleyi elden bırakmamalı ve sürekli atak oynayarak gol kovalamalıdır. Bu arada, seyircimiz de futbolcularımızı 90 dakika boyunca desteklemeli ve coşturmalıdır. Sahaya mutlak 3 puan parolasıyla çıkacak olan takımımızı maç boyunca destekler ve coşturursak, 90 dakika sonunda gülen ve sevinen taraf biz oluruz. O nedenle Pazar günü Atatürk Stadını tıklım tıklım dolduralım ve takımımıza 90 dakika boyunca destek verelim. Çünkü, seyircisiyle bütünleşen Giresunspor’un karşısında hiçbir rakip duramaz.

Haydin Çotanaklar, sizleri Pazar akşamı Atatürk Stadına bekliyoruz ve Yeşil-Beyazlı temsilcimize de başarılar diliyoruz.  

 

Yazarın diğer yazıları

MAHMUT BORA

MAHMUT BORA

MAHMUT BORA

Yazarın tüm yazıları

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha