15 January 2021 Friday
Ligde üst üste aldığı seri galibiyetlerle zirve yürüyüşünü başlatan Giresunspor'un, Adana Demirspor'u yenmesi, camiayı iyice havaya soktu.

TFF 1. Ligde 14’ncü haftayı geride bırakırken, üst üste seri galibiyetler alan ve son olarak Adana Demirspor’u da yenen Giresunspor’un ayak sesleri iyice duyulmaya başladı. Pandemi gölgesinde oynanan ligde başarılı sonuçlara imza atan ve zirve yürüyüşüne çıkan Giresunspor’a aman nazar değmesin diyor ve Çotanakları yürekten tebrik ediyoruz.

Son haftalarda iyi bir çıkış yakalayan ve üst üste seri galibiyetler alan Yeşil-Beyazlı temsilcimiz güzel bir hava buldu. Artık adım adım zirveye doğru yürüyoruz. Son 3 hafta Eskişehir, Keçiören ve Adana Demirspor galibiyetlerinin ardından yakaladığımız bu havayı artık bozmamalıyız. Takımımız maçlarda coşkulu olmasa da son saniyeye kadar oyuna asılıyor ve pes etmiyor. Yavaş yavaş kadromuz da oturuyor, her maç daha iyiye gidiyoruz. Böyle devam edersek, önümüz açık olur. Rakiplerimiz bizden çekinir. Yüreğini sahaya koyarak oynayan futbolcularımızın bu performansı, bizi mutlu ederken; alınan sonuçlar da hepimizi havaya soktu. Artık geriye dönüş yok, yolumuz açık ve adım adım zirveye koşuyoruz. Takımın bu hale gelmesinde büyük katkıları olan yönetimi, teknik heyeti ve özellikle futbolcularımızı yürekten kutluyoruz.

Şimdi önümüzde Altınordu ve Tuzla maçları var. Bu maçlarda alacağımız başarılı sonuçlar bizi liderliğe taşıyacak. Zirve bizim için çok yakında, inşallah en kısa sürede bu arzumuza da kavuşacağız. Yakaladığımız bu hava ile artık önümüzde kimse duramaz. Yeter ki bu havamızı bozmayalım ve aynı tempo ile yolumuza devam edelim. Devre sonuna az bir zaman kaldı. Eğer devreyi lider kapatırsak, işte o zaman bu takım birkaç takviye ile arzuladığı mutlu sona ulaşır.

Önümüzde oynanacak Altınordu, Akhisar ve Tuzla maçlarında alınacak seri galibiyetler, bizi zirveye taşıyacaktır. Biz buna inanıyoruz ve iyi bir hava yakalayan takımımıza güveniyoruz. Takım olarak yakaladığımız bu güzel hava ile maçlara daha iyi motive olacak futbolcularımızdan asla gevşememelerini istiyoruz. Kalan maçlarda kendimizi dev aynasında görmeyip ayaklarımızı yere sağlam basarak, seri galibiyetlere devam etmeliyiz.

Giresunspor’un ayak seslerini ensesinde hisseden rakiplerimizin, bizden üstün tarafları yok. Hep birlikte zirve mücadelesine devam edip, Süper Lig yolunda açtığımız yelkeni, artık her yerde dalgalandırmalıyız. Bundan sonraki haftalarda oynayacağımız 3 maç, zirve yolu için çok önemli. O yüzden bu maçları da kayıpsız geçip gerçek kimliğimizi ortaya koyacağız. Hele bir de ikinci yarıda yeni stadımızda oynayacağımızı hesaba katarsak, o zaman işimiz daha kolay olacak. Güzel ve güneşli günler bizi bekliyor. Haydin Çotanaklar, havamızı bulduk, bu hava ile yolumuza kayıp vermeden devam edelim. Önce Altınordu, sonra Akhisar ve ardından Tuzla maçları ile zirveyi ele geçirelim. Mutlu son için sabırla yolumuza devam edelim…  


Giresunspormahmut-boraspor28Çotanaklarusta

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha