07 July 2020 Tuesday
Kutlu trafikten şikayetçi

Kutlu trafikten şikayetçi

Giresunspor Teknik Direktörü Hakan Kutlu, 4-2 mağlup oldukları Adana Demirspor maçı ile ilgili olarak, `Adana Demirspor bizden daha iyi bir takım görüntüsü verdi. Biz sürekli söylüyoruz, ilk 6 hedefimiz sonuna kadar sürecek` dedi..

Hakan Hoca; "Maçın başından sonuna kadar sıkıntılar yaşadık. Bunda 3 günde bir maç oynamanın sıkıntısı da var. Maçı Pazar oynamış olabilseydik takımımız 1 gün daha dinlenmiş olurdu. Biz sürekli söylüyoruz ilk 6 hedefimiz sonuna kadar sürecek. Önümüzde 2 gün sonra yine bir maçımız var. O maç için de çarşambaya ertelensin diye başvuru yaptık ama olmadı. 2 haftada 4 tane maç oynamış olacağız. Çok zorlu bir periyot. Bursaspor karşısında 3 puanla ayrılabilirsek 5 gün dinlenme şansımız olacak. Ondan sonra ilk 6 hedefimizi sürdüreceğiz tekrardan" diye konuştu


hakan-kutluGiresunsporspor28ÇotanaklarAdana-Demirspor

Diğer haberler

Altay, Bekir`in peşinde

Altay, Bekir'in peşinde

Maske al, destek ol

Maske al, destek ol

Ceza gelecek

Ceza gelecek

Yorumlar

  • MKD 28.06.2020 13:40

    Hakan bey suçlu aramayın. Bu takımı küme dusurmediniz teşekkürler.Fakat play off oynamak başka bir aşama onun için futbolcularının kapasitelerini oturup çalışmak karşı takımın maçların in analizini yapmak gerekiyor.Haftalardir anlatıyorum orta sahada M.Guven le basliyorsun toplam 5000 metre koşuyor bütün maç boyunca pas başarısı sadece on metrelik alanda ön libero oynuyor güya topa basamiyor dün Traoré aldığı bütün toplarla ilk yarı bitirdi M.Guven i senin elinde M.Akca var inatla ezbere takım yapıyorsun . Adana Demir in baskı kuracağını biliyorsun Rusescu ve Özgür sprinter oyuncular mi ? Baskı yapan forvetler mi ? Belki bunu kendi sahanda zayıf takımlara karşı yapabilirsin ama Adana da böyle maça baslanmaz.Niye Renan,M.Akca,M.Taş ,Milinkovic dortlusuyle sert bir orta sahayla başlamasın ileride de Ahmet İlhan ,Del Walle ikiside sprinter ileri geri koşan adamlar hem Volkanı hemde Mehmet Akyüz u kapatacak adamlardi. Antrenörlük yaratıcılık oyunu ve diğer takimi iyi okuma olayıdır.Maçi dün senin yüzünden kaybettik. Bahane arama ,ilk önce otur masaya beyninde oyna maçı .Ezbere takım kur sonra saçma sapan demeç ver.

  • Ali Faik Köksal 28.06.2020 09:08

    Ligin en çok gol atan takımına karşı deplasmanda 4-4-2 oynayıp, orta sahayı rakibe bırakmak nasıl bir futbol anlayışıdır, Hocam? Oyuna Özgürcan ve Milinkoviç`in yerine Renan ve Ahmet İlhan ile başlayıp, oyunu kendi yarı sahamızda kabul ederek hızlı adamlarımızla (Del Valle ve Ahmet ile) kontraatak futbolu oynasaydık inanın puan alma şansımız olabilirdi.

Yorum yaz

Captcha