21 April 2019 Sunday
Kulübü yeni stada taşımak istiyor

Kulübü yeni stada taşımak istiyor

Giresunspor Başkanı Mustafa Temel Bozbağ, mevcut kulüp tesislerini yapımı devam eden Çotanak Stadı'na taşımak istediklerini söyledi.

Başkan Bozbağ; “Yeni Stat Haziran ayında Giresunspor’a teslim edilecek. Biz stat içerisine tesis yapmak istiyoruz. Proje çizdiriyoruz. Ve bu projeyle önümüzdeki hafta içerisinde Ankara’ya gideceğim. Oradaki büyük bir alanı tesise ayırmayı düşünüyoruz. Bir idman sahası daha yaptırıyoruz. Üç tane tesisiyle otobüsleri ve özel araçlarıyla farklı bir Giresunspor hızla geliyor ama futboldur bu futbolda her şey sonuçlara göre konuşulur. Bekleyip hep birlikte göreceğiz. Temennim biran önce bu kulüp vecibelerini yerine getirmiş ve sonrada başarılı bir kulüp olarak görmek. İnşallah bu aşılar tutar” diye konuştu.


Giresunsporspor28Çotanaklarçotanak-arenaMustafa-Bozbağ

Diğer haberler

Hoca konusu belirsiz

Hoca konusu belirsiz

Haydi Altınordu

Haydi Altınordu

Yorumlar

  • Erdem 13.09.2018 12:09

    Altyapısı olmayan bir kulüp ne karar başarılı olabilir ki.. Tamam borcumuz yok, yeni stat geliyor, diğer kulüplerden maddi olarak çok iyi durumdayız da altyapımız diğer kulüplerden bir farkı yok denecek durumda.

  • Ömer 12.09.2018 18:45

    Ocak ayına ertelenmişti stadın açılışı niye Haziran oldu. Takım evindeki maçlarını zemini iyi bir sahada oynasın ki süper lige daha hızlı çıksın. Zaten takım geçen sene evindeki puan kayıpları yüzünden play off a bile kalamadı. Şu anki stadın zeminde bu sene bir sorun olacaksa İstanbul da bir statta maç yapar mısınız ?? Taraftarda var zaten ben de maça gelmiş olurum.

Yorum yaz

Captcha