16 December 2019 Monday
Korkulu rüya gerçek olmayacak

Korkulu rüya gerçek olmayacak

Giresunspor Teknik Sorumlusu Hakan Kurt, Abalı Denizlispor mağlubiyetinin ardından, `Korkulu rüya gerçek olmayacak` dedi.

Teknik Sorumlu Kurt, kimsenin tahmin ettiği gibi korkulu bir rüyanın gerçek olmayacağını söyledi. Kurt, “Yaşanan istifaların ardından her zamanki gibi görev bize düşmüştü. Biz de hepimizin ortak paydası olan Giresunspor için bize düşen görevden kaçmadık ve kaçmayız da. Hafta içerisinde yaptığımız bazı değişikliklerle oyuna motive olmaya çalıştık. Motivasyonu en üst seviyeye çıkarmaya çalıştık. Oyuna da istediğimiz gibi iyi başladık. Rakip Denizlispor ama biz de nihayetinde Giresunsporuz. Ancak yediğimiz erken golün ardından toparlamaya çalışırken ikinci golü kalemizde gördük. Ardından fark 3’e çıkınca ne kadar iyi oynasak da puan kaybeden taraf olduk. Ancak şunu söyleyebilirim ki, devam edersek görev bizde kalırsa elimizden geleni bundan sonraki maçlar için yapmaya çalışacağız. Kimsenin beklediği gibi korkulu rüya gerçekleşmeyecek” ifadelerini kullandı. 


Giresunsporsşpor28Çotanaklarhakan-kurtDenizlispor

Diğer haberler

Gözler PFDK`de olacak

Gözler PFDK'de olacak

Peş peşe İzmir takımları

Peş peşe İzmir takımları

Yorumlar

 • Ali Faik Köksal 22.04.2019 10:07

  1. Süper Lig`de futbol oynamış Cyriac, Sercan Yıldırım ile genç futbolcular Traore ve Skrbiç`ten niçin yararlanmıyorsunuz? 2. Niçin bu takımda en iyi son vuruşu yapan Abiola Dauda ile Orhan ve Emre Nefiz gibi Süper Lig`de oynamış futbolcuları kadro dışı bıraktınız? 3. Takım gol atamaz ve rakipler bize halı sahada oynar gibi gol atarken Ergin Keleş ve Ferhat Görgülü nerede? 4. Takım zaten yeterli dirence sahip değilken ve bunu herkes görüyorken Muhammed ve Tanase gibi yeterli fizik güce sahip olmayan iki futbolcuyu aynı anda oynatmanın anlamı nedir? 5. Siz nasıl futbol adamısınız ki, elinizde ki malzemeyi efektif bir şekilde kullanmaktan acizken ortalıkta futboldan anlıyorum diye geziyorsunuz?

 • Nizamettin Bilir 22.04.2019 09:38

  Hakan Kurt Hoca Ve Ercan Gezgin Hocalar yıllardan beri Giresun spor dalar zaman zaman Teknik adam değişikliğinde oluşan aralarda Giresun sporun Teknik Adamı olarak görev yaptılar ama bu zaman kadar Hiçbir aşama kaydedememişler.Giresun sporun başında sahaya çıkıpta yönetime taraftara Giresun spor kamuoyuna güven veremeyen bu Yardımcı hocalarımızın bana göre Giresun sporla ilişkileri kesilmeli yerlerine gelişime açık kendini yetiştirecek ve Giresun sporda Teknik Adamlık şansı bulduğunda değerlendirebilecek antrenörler bulunmalıdır.Giresun spor her sezon 2-3 Teknik Adam değiştiren bir takım ve Bu hocalarımız Siz Teknik adam aramayın burada biz varız bize güvenin dedirtemiyorsa Giresun sporda boş yere mevki işgal etmesinler zaten Giresun sporda boş yere mevki işgal edenler var.

 • raprap 21.04.2019 22:44

  benim dünkü hoca ili ilgili yorumum yayınlanmamış başka arkadaşlarınki var benimki yok lütfen yorumumu yayınlarmısınız unuttunuz mu lütfen

 • kenan özkaya 21.04.2019 21:57

  Hakanım..Tanaseyi takımdan KES...Onun yerine Volkanı oynat...Giresunlu gençlerden bir iki kişi koy ilk onbire...Haaaa..Bir de çok ilginç bir şey dene...Aykut`u satrafor oynat Gazişehir maçında ...Dene bak göreceksin.Sakallı Aykut sanreforda gol atacaktır.Yap bir delilik.

 • Ali Özkaya 21.04.2019 02:19

  Sayın Giresunsporlular,Futboldan anlayan varmı bilmiyorum,fakat ne yazık kendi bindiğimiz dalı kesiyoruz,sanki Daudadan daha iyi bir Golcü varda gönderdiniz,pas alamayan golcü ne yapsın,Futbolu bilen Aykut`u,Tanaseyide gönderinde,Küme düşmeyi garanti altına alın,beyler 4 Hafta kalmış,çok üzülüyorum,Metin Diyadin gönderildi,Takım Futbol,Pas atmayı unuttu,insanın hiç Aklı almıyor,Allah yar ve yardımcımız olsun,sonu hiç iyi gözükmüyor,cümleden selamlar saygılar sunuyorum...

Yorum yaz

Captcha