16 Şubat 2019 Cumartesi
Kolej takımı olmak istiyoruz

Kolej takımı olmak istiyoruz

Giresunspor'un Başkanvekili Yamak: "Her şeyden önce çok çalışmamız gerekiyor. Hatalarımız da olacak, doğrularımız da ama sabretmeliyiz. Tüm çalışmalarımız Giresunspor'un başarısı ve büyük hedefimiz için"

Giresunspor’un Başkanvekili Nahid Yamak, yeni sezonda kolej takımı gibi olmak istediklerini dile getirdi.

Başkanvekili Yamak; “Takımımızda gidenler ve gelenler var.  Eksik mevkilerimiz bulunuyor. Özellikle forvet, ön libero ve kaleci mevkiinde transfere ihtiyacımız var. Bu konuda çalışmalar yapıyoruz. Yeni bir takım oluşturduk, bayağı bir değişikliğe gittik.  Yeni takımın bir araya gelmesi ve bir takım olması çok önemli. Yeni aldığımız genç oyuncular da var. Bunların çarçabuk adapte olması gerekiyor. Bir kolej takımı olmak istiyoruz.  Her şeyden önce çok çalışmamız gerekiyor. Hatalarımız da olacak, doğrularımız da ama sabretmeliyiz” dedi.

SABRETMELİYİZ

Başkanvekili Yamak sözlerine şu şekilde devam etti: “Hocamız Metin Diyadin de bizim 42 senelik özlemimizin ne olduğunu çok iyi biliyor. Yaptığımız transferleri de karşılıklı istişarelerde bulunarak yapıyoruz.  Tüm çalışmalarımız Giresunspor’un başarısı ve büyük hedefimiz için. Bu yolda bizi taraftarımızın desteklemesini istiyoruz. Giresunlular’dan Store’ye yeni gelen ürünlerimizden, kombine biletlerimizden alarak destek olmalarını bekliyoruz.” Eski oyuncuları Ümit Teke’yi sportif direktörlük görevine getirdiklerini de anımsatan Yamak; “Dürüst ve çalışkan olan bu kardeşimiz; yönetim, teknik kadro ile futbolcular arasında köprü kuracak. Gerek oyuncularımıza ağabeylik yapacak, gerekse de çok yönlü çalışmalar. Bu görevinde faydalı olacağına inanıyoruz” diyerek sözlerini tamamladı


Giresunsporspor28ÇotanaklarNahid-Yamak

Diğer haberler

Evde bizden kötüler

Evde bizden kötüler

Kılıç`ın hedefi 3 puan

Kılıç'ın hedefi 3 puan

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha