25 Eylül 2018 Salı
Koca Adam üç puan istiyor

Koca Adam üç puan istiyor

Giresunspor Başkanı Bozbağ: "Deplasmanlarda iyi oynuyoruz. Yenmek için gideceğiz, inşallah kazanarak lider olarak evimize döneceğiz. Giresunspor karşısındaki rakibi kim olursa olsun sahaya her zaman üç puanı elde etmek için çıkar"

Giresunspor Başkanı Mustafa Temel Bozbağ, Cumartesi Gazişehir Gaziantep FK ile oynayacakları müsabakada sahadan üç puanla ayrılmak istediklerini dile getirdi.

 Başkan Bozbağ; “İki haftadır berabere kalıyoruz. İnşallah bu bir puanları kısa süre içerisinde üç puanlara dönüştüreceğiz. Deplasmanlarda iyi oynuyoruz. Yenmek için gideceğiz, inşallah kazanarak lider olarak evimize döneceğiz. Buna inanıyoruz. Giresunspor karşısındaki rakibi kim olursa olsun sahaya her zaman üç puanı elde etmek için çıkar” dedi.

TEMKİNLİ AMA İDDİALI

Başkan Bozbağ, rakip Gazişehir Gaziantep FK’nin tek tek bakıldığında çok iyi oyunculardan kurulu bir kadroya sahip olduğunu da dikkat çekerek; “Çok iyi bir hücum hattına sahip bir ekibe karşı mücadele edeceğiz.  İlk haftalarda tam takım olamadıkları için sıkıntı yaşadılar. Bizim bu maçımız kolay bir maç değil ancak biz kendi oyunumuzu sergileyebilirsek her takımı yenebiliriz. Aynı iştahlı, aynı heyecanla oynarsak sıkıntı olmaz.  İki oyuncumuz oynayamayacak ancak sahaya 10 kişi ya da 9 kişi çıkmayacağız. Yerlerine oynayacaklar arkadaşlarını aratmazlar” ifadelerini kullandı.


Mustafa-BozbağGiresunsporspor28çotanakgazişehirerkan-sözeri

Diğer haberler

Durumları iyi

Durumları iyi

Maç yayında

Maç yayında

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha