07 March 2021 Sunday
Kırmızı kartlar Keleş`i çok kızdırdı

Kırmızı kartlar Keleş'i çok kızdırdı

Giresunspor'un Balıkesirspor ile oynadığı karşılaşmanın son anlarında Nalepa ve Diarra'nın gördüğü kırmızı kartlar teknik adam Hakan Keleş'i çok kızdırdı.

Hakan Hoca; “Pozisyonu net olarak göremedim. Bu tip şeyler bize hiç yakışmadı. Biz daha centilmen bir takımız. Öne geçmişken, daha kontrollü olmamız, sinerlerimize hakim olmamız gerekiyordu. Tabiki oyuncuların cezası ne ise vereceğiz” dedi.

 


Giresunsporspor28ÇotanaklardiarraBalıkesirspor

Yorumlar

 • Nizamettin BİLİR 25.01.2021 10:50

  Böyle Akılsızlık böyle Terbiyesizlik olurmu? Kırmızı kart gören Bu oyuncular nasıl profesyonel? Kırmızı kart gören Bu oyuncular dost mu?Düşman mı? Bu oyuncular Giresun sporun şampiyon luğunu istemiyor mu? Oyunun akışına göre pozisyon gereği kırmızı kart olabilir bunu anlarım ama bu saldırganlığı hele nalepanı yedek kulubesindeyken yaptığı hareketi asla tasvip edemem bu anlayışı hemen değiştirmek ve sahada kurallar çerçevesinde sportmence mücadele etmeyi bu arkadaşlara tavsiye ederim.

 • Hüsamettin Eryılmaz 24.01.2021 23:52

  Ortada fol yok yumurta yok son dakikalarda takım galip rakibin de anormal bir davranış ve tahriki yok. Diarra ve Nalepa gördükleri kırmızı kartları bize izah etsinler. Sevincimizi kursağımızada bıraktılar.

 • Ekrem KAYACI 24.01.2021 23:05

  Bu muhteşem güne bu amatörlük hiç yakışmadı. İki as oyuncunun da yok yere kırmızı kart görmesi akıl alacak iş değil. Umarım liderlik stresine yenik düşmeyiz.

 • Abdülvahid Arslan 24.01.2021 22:15

  Sayın hakan hocam rica ediyorum bu oyuncularımızı bir sefere mahsus affedin.Onlar Giresunspor``a aidiyet duygusunun galebe çalmasıyla öyle davrandılar.Demoralize olmasınlar.Lütfen sözlü olarak uyarın.Takım tam havaya girmişken yara almasın.Size en içten saygılarımı arz ederim hocam.

Yorum yaz

Captcha