16 Şubat 2019 Cumartesi
`Kimseye ne git dedim, ne de gel`

"Kimseye ne git dedim, ne de gel"

Başkan Bozbağ: "Transfer çalışmalarına henüz başlamadık. Geçen yıl ki kadromuzda yer alan oyuncularımızdan hiç birine de 'biz seni artık düşünmüyoruz' demedik"

Akın Çorap Giresunspor’un Başkanı Mustafa Temel Bozbağ,  transfer konusunda henüz çalışmalara başlamadıklarını ifade etti.

Başkan Mustafa Temel Bozbağ; “Sözleşmesi biten ve devam eden oyuncular var. Ben ne sözleşmesi bitene ‘seninle devam etmek istiyoruz ya da istemiyoruz’ dedim, ne de mukavelesi olana ‘kulüp bul’ dedim. Eğer öyle olursa oyuncuyu çağırır ve karşılıklı görüşerek yol ayrımına gittikten sonra da gerekli açıklamayı yaparız” şeklinde konuştu.

AY SONUNA DOĞRU

Transfer çalışmalarına ay sonuna doğru başlayacaklarını ifade eden Başkan Bozbağ; “Daha önce de ifade ettim, gidip plajlardan oyuncu arayıp ‘gel bizim takımda oyna’ diyemeyiz. Oyuncular Ramazan’dan önce tatilini yapmak istedi, belki halen tatilde olanlar var. Ay sonunda transfer çalışmasına başlasak sezon hazırlıklarına başlayacağımız güne kadar kadromuzu büyük oranda şekillendiririz. Giresunspor taraftarı endişelenmesin. Bütçemize göre en iyi oyuncuları Giresun’a getirmeye çalışacağız” şeklinde konuştu.


GiresunsporMustafa-Bozbağspor28Çotanaklar

Diğer haberler

Evde bizden kötüler

Evde bizden kötüler

Kılıç`ın hedefi 3 puan

Kılıç'ın hedefi 3 puan

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha