10 August 2020 Monday
Kılıç, Gençlerbirliği maçının ardından neler söyledi?

Kılıç, Gençlerbirliği maçının ardından neler söyledi?

Kemal Kılıç; "Gençlerbirliği karşısında hak etmediğimiz bir yenilgi aldık"

Sahasında ligin şampiyonluk adaylarından Gençlerbirliği’ne oyunun son bölümünde yediği golle mağlup olan Giresunspor’da üzüntü hakim.

Gençlerbirliği’nin 1-0 üstünlüğü ile sona eren karşılaşmanın sonunda değerlendirmelerde bulunan Giresunspor Teknik Direktörü Kemal Kılıç, çok iyi oynamalarına rağmen son dakikalarda gelen golle mağlup duruma düştüklerini ifade ederek, düşme potasına yakın kritik bölgeden uzaklaşmaları gerektiğini söyledi.

Maç sonunda açıklamalarda bulunan Giresunspor Teknik Direktörü Kılıç şunları söyledi: “Karşılaşmaya iyi başladık ve gol pozisyonları da bulduk. Oyunun ikinci yarısı çok daha iyiydik. İlk yarıda hatalar yaptık ama ikinci yarı çok daha iyi oynayan bir takım vardı sahada. Galibiyete daha yakın bir takım gibi görünürken geçen haftanın kopyası gibi son dakikada beklemediğimiz bir gol yedik. İnşallah bu yaralarımızı saracağız. Çok ağır kayıplar bunlar. Önümüzdeki en az 2-3 maçı acilen kazanıp bu kritik yerden uzaklaşmalıyız. Bu karşılaşmayı puanla bitirebilseydik takıma güven getirirdi. Onu yitirdik. Ancak inşallah Giresunspor’u üzüntülü potaya sokmayacağız. Çok emin adımlarla yolumuza devam etmemiz gerekiyor. Şuanda ligdeki rakibimize karşı avantajlıyız ancak bizim kaybettiğimiz hafta rakibimiz kazansaydı avantajımızı yitirmiş olacaktık. Şuanda ligde puan durumu değil galibiyet önem kazanmış durumda. Bizim için en az 3 galibiyet yeterli gibi görünüyor ama sadece bizim kazanmamız değil rakibin de kaybetmesi gerekiyor.”


GiresunsporKemalkılıçgençlerbirliği

Diğer haberler

Altyapıya önem verilmeli

Altyapıya önem verilmeli

TFF`den kutlama mesajı

TFF`den kutlama mesajı

Osman Çırak`ın listesi

Osman Çırak`ın listesi

Giresunspor`un 23. başkanı oldu

Giresunspor`un 23. başkanı oldu

Yorumlar

 • Rüşhan atlı 10.04.2019 10:40

  Bu takıma ve yönetim kuruluna hoca olarak zinanı getirsen bundan iyisi olmaz.niyemi kahin olmaya gerek yok.

 • Nizamettin Bilir 08.04.2019 21:00

  Dakika 77 TANASE rakibin beline sarılmış sarı kart görüyor Tanase ben yoruldum diyor ayaklarım gitmiyor diyor ama Kemal Kılıç son oyuncu değişikliğini Gençlerbirliği golü atınca yapıyor peki neden tanaseyi değiştirmiyorsun Orta sahayı daha dirençli yapmıyorsun?Sanki Giresun spor galip Kemal Kılıç son oyuncu değişikliği hakkını 89. dakikada yapıyor.Mağlup olan takım acaba 89. dakikada neden oyuncu değiştirme hakkını kullanır?Daha önce kullansana takımında yorulan oyuncuları değiştirsene.Amacım ukalalık yapmak çok bilmişlik yapmak değil yedek kulubesindeki diğer yardımcı hocalar neden Kemal kılıçı uyarmıyor.

 • Muhittin ÖZDEMİR 08.04.2019 13:31

  biz bu futbolla karabük üde yenemeyiz çok aradılar mı bu hocayı kim tavsiye ediyor nerden buluyorlar aklım almıyor şu ana kadar en iyi hoca kalpardı oynattığı futbol iyi idi denizlide hakem katletti bu hocayı niye gönderdilerki torpili yok demekki ligde kalmamız mucizelere kalmış yada acilen bu hocayı gönderip takımı tanıyan hüseyin kalparı getiricen başka şansımız yok

 • fabiosaint 08.04.2019 13:25

  Kaç maçtır besleyemediğiniz Dauda`yı neredeyse her maç 53-55-58. dakikalarda oyundan alıp neden küstürüyorsunuz. Forvet olmayan ve bu sezon bize faydası da olmayan kanat oyuncusu Adama Ba`yı sürekli Dauda`nın yerine alıp, iki oyuncudan nasıl verim almayı düşünüyorsunuz Hocam. Merkez Orta saha Landel`ide kanata mahkum edip ortasahayı da rakibe teslim ederek hangi maçı kazanmayı düşünüyorsunuz. Karabük maçı hariç.

 • Fatih Çin 08.04.2019 09:46

  10 kişi balıkesirden 90 + bilmem kaçta gol ye... hocası olmayan istanbula karşı evinde 0-0 ı kurtar... o istanbul gitsin balıkesire 5 atsın. evinde altaya kaybet.. Hiçbir bahaneyi kabul etmiyorum...Neyse ki afyon kötü... karabük elazığ batık. yoksa çoktan kırmızı veya beyaz gruptan birinde yer beğenirdik. bu sene kalırsak büyük başarıdır.

Yorum yaz

Captcha