26 September 2021 Sunday
Keleş: `Topu içeri atamadık`

Keleş: "Topu içeri atamadık"

GZT Giresunspor Teknik Direktörü Hakan Keleş, gol yollarında sorunlarının olduğunu belirterek, `İstatistiksel olarak çok üstündük ama ceza sahasına kadar geldik, topu oradan içeri atamadık` dedi.

Kalelerinde duran toptan gol gördüklerini dile getiren Keleş, “Geriye düştükten sonra skoru çevirmek zor ama ikinci yarı inanılmaz bir oyun vardı. İstatistiksel olarak çok üstündük ama ceza sahasına kadar geldik, topu oradan içeri atamadık. Son dakikalarda bir penaltı pozisyonumuz hakem tarafından değerlendirilmedi. Gol yollarında biraz eksiğimiz var. Onları gidermek için çok çalışıyoruz. Biraz da stres var futbolcularda ama günden güne iyiye giden bir oyunumuz var. Çalışacağız. Oyunumuzu geliştirdik. Biraz daha geliştireceğiz ve daha iyi olacağız. Bakalım. İnşallah önümüzdeki hafta toparlarız" diye konuştu.


hakan-keleşspor28Çotanaklar

Diğer haberler

Haydi maça

Haydi maça

Thiam`a dikkat

Thiam'a dikkat

Rize`de Hamzaoğlu dönemi

Rize'de Hamzaoğlu dönemi

Karaoğlan düdük çalacak

Karaoğlan düdük çalacak

Kalede değişim olabilir

Kalede değişim olabilir

Galibiyeti de evde alalım

Galibiyeti de evde alalım

Yorumlar

 • özer 14.09.2021 17:31

  topu içeri atacak adam transfer etmediniz ki

 • slm28 14.09.2021 15:24

  hocam sizleri ve yönetimi eleştirmek çokta içimden gelmiyor ama bir sisteminiz bile yok bu takım hiç top oynamayan özellikle ikinci yarı alanyayı yenemiyorsa yada gol atamıyorsa süperlig de yenebileceği takım zor çıkar bu şekilde bir taktiği bir sistemi olmadığı sürece o kadar gereksiz topcu almak yerine iş bitirici iki oyuncu bari aldırsaydınız oynayan yine geçen yılki kadronuzdan sergıo

 • Muroo 14.09.2021 11:04

  Duran top ve kornerlerden golleri bulamadigimi sürece puan yada puanlar alamayiz ataklarimiz bonus olur duran toplardan yiyor ama biz basaramiyozzzzz

 • Hocam 14.09.2021 07:52

  H.Keleşle devam edileceği açıklandığı günlerde bir yorum yapmıştım.Hoca içinde GRSSPOR içinde yanlış old. yazmıştım.3-4 maç sonra ayrılık olur demiştim.Üzgünüm ama herhalde saklı çıkacağım.Ama kayıp puanlar geri gelmeyecek.Bu hocanın yetersizliği dğl kadro ve olaya bakışımız.

Yorum yaz

Captcha