19 January 2021 Tuesday
Keleş: `Kasıt aramıyorum ama..`

Keleş: "Kasıt aramıyorum ama.."

Giresunspor Teknik Direktörü Hakan Keleş, 10 kişi oynadıkları İstanbulspor maçından alınan 1 puanın fena bir sonuç olmadığını söyledi.

Giresunspor Teknik Direktörü Hakan Keleş, "İlk yarı kontrollü bir oyunumuz vardı. Kendi hatamızdan golü yedik. Sonra 10 kişi kaldık. Son adam değildi. Geçen hafta da bir sıkıntımız oldu. Penaltımız verilmedi. Bu aralar hakemlerden dertliyiz. Kasıt aramıyorum ama görmediklerini düşünüyorum. 10 kişi kaldıktan sonra takım müthiş mücadele etti. Çok gol pozisyonumuz oldu. Son saniye kadar maçı kovaladık. İstanbulspor gibi güçlü bir takımdan 10 kişi kalmamıza rağmen 1 puan fena değil. Yoğun bir programız var. Çarşamba günü deplasmanda Altay maçımız var. İnşallah oradan iyi bir sonuçla evimize dönmek istiyoruz" şeklinde konuştu.


hakan-keleşGiresunsporspor8Çotanaklar

Yorumlar

 • sfghs 30.11.2020 09:51

  Sadi tek hamleli adam,hızlı değil.Stres altında mental olarak da doğruyu yapamadığını hatasıyla gösterdi.Arkanda kimin olduğunu umarak o topu oraya atıyorsun.Sergen daha hızlı gibi.Şans verilen maçlarda göz doldurdu.Denenmeli.Yukarıdaki Fatih arkadaşın yazdığı gibi Caner Hüseyin Bağ ne yapıyor?Gereğinden fazla topla haşır neşir.Kaç maç oldu asisti yok.Belki de bir tanedir.İstatistiklere bakmadım.Milinkoviç`i de kazanmak lazım.Kerem de ayrı sıkıntı.Kontrattaki madde yüzünden oynadığını düşündürüyor bana.Belli bir sayıda maça çıkamazsa BJK`ye ödeme yapmamız gerektiği gibi madde var.Umarım bunları görmüşsünüzdür sayın hocam.

 • Şampiyon Çotanak 28 29.11.2020 22:55

  Bence Hakan Keleş, Sergen Piçinciolu da denemeli. Sadi çok hata yapıyor. Bu maçta da hatası yüzünden gol yedik.

 • Nizamettin BİLİR 29.11.2020 13:00

  Hakeme takılmaktan ziyade sen ne oynadın ne oynuyorsun hataların eksiklerin yanlışların nedir bunlara takıl Giresun spor 10 kişi oynarken daha çok koştu mücadele etti. Son dakikalarda İstanbul sporun laubali oynamasının faturasını Giresun spor bir karambol ve şans golüyle kesti.Giresun Spor çok kırılgan bir futbol oynuyor.Güven vermiyor

 • Fatih 29.11.2020 12:44

  Sadi karaduman ve caner hüseyin bal yapmayan arı... sadi her an takımı 10 kiş bırakma veya hata yapma riski ile oynuyor. canerinde galiba asisti yok. oyun içinde topu sürekli eziyor.

Yorum yaz

Captcha