22 July 2019 Monday
`Karabük maçı en zor maçımız`

"Karabük maçı en zor maçımız"

Ligin son sırasındaki Kardemir Karabük'ü ağırlayacak olan Giresunspor'da teknik adam Kalpar: "Kamuoyu ve futbolcu 'biz nasıl olsa bu maçı kazanırız' düşüncesinde olduğu müddetçe o maçlar hep zor geçmiştir. Kazanmanın gereğini sahaya yansıtmazsan kazanamazsın"

Giresunspor’un teknik adamı Hüseyin Kalpar, cumartesi oynayacakları Kardemir Karabükspor müsabakasını en zor maçları olarak gördüklerini dile getirdi.

Teknik adam Kalpar; “Gençlerbirliği maçında mağlubiyeti hak etmedik. Maçtan sonra soyunma odasına indiğimde oyuncularımı mücadelelerinden dolayı kutladım. Pozisyon vermedik. Namağlup, lider ve güçlü bir takıma karşı oynadık. Ne olursa olsun mağlubiyeti hak etmedik. Futbolda bunlar var. Bir küçücük hata yaparsın golle sonuçlanır. Bizim şuandaki en büyük dezavantajımız gol atmakta sıkıntı yaşıyoruz. Elimizde bulunan elamanlardan da mümkün olduğu kadar faydalanmaya çalışıyoruz” dedi.

OYNAMADAN KAZANAMAZSIN   

Hüseyin Hoca; “Kardemir Karabükspor ile oynayacağımız karşılaşma bana göre en zor maçlardan birisi. En kolay düşünülen maç benim için hep zor olmuştur. Kamuoyu ve futbolcu ‘Biz nasıl olsa bu maçı kazanırız’ düşüncesinde olduğu müddetçe o maçlar hep zor geçmiştir. Kazanmanın gereğini sahaya yansıtmazsan kazanamazsın. Ben tecrübelerime dayanarak bunu söylüyorum. Yaşadığım çok şey var. Koşu yapacaksın, mücadele edeceksin yani kazanmak için ne gerekiyorsa onu yapacaksın. Bunu yapmazsan kazanamazsın. Benim için en kolay denilen Kardemir Karabükspor karşılaşması en zor maçımız. Bu maçı geçmemiz gerekir. Bunun için de herkese çok büyük görev düşüyor” diye konuştu. 


kardemir-karabüksporGiresunsporspor28Çotanaklar

Yorumlar

  • kjshja 08.11.2018 18:25

    Yol yapım çalışmaları başlamış.Ne demek en zor maçımız?Transfer tahtası kapalı,profesyonel futbolcusu neredeyse kalmamış,mali olarak herkesin kemirip ortada bıraktığı Karabük maçı en zor maçınızsa vah bizim halimize!Bırakın gidin abi şu takımı!Puan tablosunda sıkıntılı her takıma verdiğiniz hayat öpücünüğü buna da verirsiniz.Biz alıştık,gerek yok böyle demeçlere;)Algı yönetimi yapıp da olası bir rezil sonuçta şimdiden gaz almaya gerek yok.Giresunspor`un gerçek taraftarları neyin ne olduğunu idrak edebilecek kapasitede.O maçı kaybedin de bak bakalım neler oluyor?

Yorum yaz

Captcha